V Kanade vnucujú eutanáziu už aj deťom: Propagujú ju cez špeciálnu omaľovávanku -

V Kanade vnucujú eutanáziu už aj deťom: Propagujú ju cez špeciálnu omaľovávanku


1. februára 2023
  Krátke správy

Zdá sa, že asistovaná samovražda bude v Kanade hitom tohto roka, dozvedáme sa stále hrôzostrašnejšie veci o tom, čo sa tam deje. Ako iste viete, aj na základe informácií portálu Christianitas.sk, už na jar začnú v tejto krajine platiť nové pravidlá ohľadom eutanázie, ktorá by mala byť oveľa dostupnejšia ako doteraz. A Kanaďania vymysleli aj spôsob, akým to všetko vysvetlia malým deťom.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Aby sa akt dobrovoľného ukončenia ľudského života čo najviac spopularizoval, krajina vydala o asistovanej samovražde špeciálnu detskú omaľovávanku určenú maloletým od 6 do 12 rokov, ktorí sa zároveň majú dozvedieť čo najviac o tom, ako sa dá „ospravedlniť“ zabíjanie ich rodičov a starých rodičov.

Deti sa v nej napríklad dozvedia, že ak majú nejaký zdravotný hendikep, tak nie je nič zvláštne, ak sa im zdá, že ich život je veľmi komplikovaný a dokonca môžu bez obáv uvažovať o tom, či vôbec stojí za to žiť…

Omaľovávanka má názov „Medical Assistance in Dying (MAiD) Activity Book“ a je v nej napísané, že „čitateľom pomôže premýšľať o lekárskej pomoci pri umieraní niekoho blízkeho v ich živote“.

Zdroj: Twitter Canadian Virtual Hospice

Zámerom tejto knižky je jednoznačne normalizovať asistovanú samovraždu a aby to deti lepšie pochopili, majú k dispozícii aj zoznam otázok, kde sa musia zamyslieť napríklad nad tým, či chcú byť v miestnosti, keď ich milovaného človeka zabijú smrtiacou injekciou alebo by si radšej niečo pekné niekde v inej miestnosti vyfarbovali. Alebo – či sa chcú radšej pozerať na to, ako ich milovaný „odchádza“ alebo dajú prednosť modlitbe v súkromí.

Z krajiny okrem týchto „noviniek“ prichádza aj čoraz viac sťažností na to, že zdravotnícky personál často navrhuje „lekársku pomoc pri umieraní“ skôr, ako sa pacienti na ňu vôbec spýtajú alebo o ňu prejavia záujem.

MM

Zdroj: LifeSite News, ilustračný obrazový materiál, zdroj – Twitter Canadian Virtual Hospice, pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Trump obvinil Bidena a jeho progresívno-liberálnu kamarilu z prenasledovania katolíkov

Vatikán vo Francúzsku blokuje vysviacku piatich kňazov u Misionárov Božieho milosrdenstva. Dôvodom je tradičná liturgia

Potřeba víry a její zneužití

Hrob – kniha života