USA: Deti vo veku od 4 rokov budú čítať LGBT knižky -

USA: Deti vo veku od 4 rokov budú čítať LGBT knižky


20. januára 2023
  Krátke správy

V americkom štáte Maryland sa školský úrad rozhodol, že deti vo veku od 4 rokov majú najvyšší čas na to, aby sa začali učiť o všetkých sexuálnych identitách, ktoré momentálne LGBT na svete propaguje. Stane sa tak vďaka knižkám, ktoré budú deťom v školských zariadeniach číta.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Stanica Fox News spomínaný knižný zoznam z Montgomery County Public Schools zverejnila a tak už vieme, že najmenším deťom budú učitelia čítať aj takú hodnotnú literatúru ako je Pride Puppy, mimoriadné umelecké dielo o mužoch, prezliekajúcich sa za ženy, ktorým sa na pochode – tzv. Pride – stratil pes.

Deťom v škôlke vo veku 5 – 6 rokov zas v Marylande odporúčajú čítať knihu Strýko Bobby, príbeh o svadbe dvoch mužov.

Žiaci prvého stupňa, ktorí si už budú môcť čítať sami, majú ako vhodnú literatúru uvedenú knihu Intersection Allies: We Make Room for All. Toto ďalšie LGBT dielo mimoriadnej hodnoty učí deti o nebinárnych identitách a o tom, ktoré zámená je najlepšie použiť na ich identifikáciu.

Zoznam kníh z Montgomery County Public Schools, ktorý uverejnila stanica Fox News
zdroj: foxnews.com / Montgomery County Public Schools

Očakáva sa tiež, že žiaci vo veku 7 – 8 rokov si prečítajú knižku My Rainbow – o černošskom transgender dieťati a žiaci vo veku 8 – 9 rokov zas knihu Prince & Knight, príbeh o princovi, ktorý sa zamiluje do rytiera.

Žiaci štvrtého ročníka majú odporúčanú literatúru v lesbickom prevedení a síce knihu Love, Violet o mladom dievčati, ktoré sa zamiluje do svojej kamarátky.

Mimochodom, ak by chcel rodič svoje dieťa vziať preč z hodiny LGBT čítania, nebude to také jednoduché. Učitelia majú mať podľa informácií Fox News zrejme neoficiálne nariadené, aby bol na týchto progresívnych hodinách čo najvyšší počet žiakov a dostali dokonca špeciálne manuály na diskusie s nespokojnými rodičmi.

MM

Zdroj: FoxNews, titulný ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com, obrazový zoznam knižiek – foxnews.com / Montgomery County Public Schools


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista

Nadužívanie a zneužívanie slova „láska“ v Cirkvi ako duchovný kastračný nástroj proti katolíckej bojovnosti

Kresťanská tradícia Európy: Procesie a vlečky v akte kajúcnosti a smútku