Tucker Carlson nazval režimových politikov „klamármi“ a „sociopatmi“. Obvinil ich zo skrytého spojenectva naprieč stranami -

Tucker Carlson nazval režimových politikov „klamármi“ a „sociopatmi“. Obvinil ich zo skrytého spojenectva naprieč stranami


10. marca 2023
  Krátke správy

Spojenými štátmi už niekoľko dní otriasa škandál, ktorý spôsobilo uverejnenie utajovaných záberov z údajného napadnutia Kapitolu 6. januára v roku 2022. Známy reportér televízie Fox News, Tucker Carlson zverejnil ukážky z viac ako 40 000 hodín záznamov bezpečnostných kamier a dokázal tak, že údajný brutálny útok amerických „dezolátov“ bol skôr turistickou návštevou Kapitolu. Zábery pokojne sa prechádzajúcich účastníkov „útoku“, sprevádzaných policajtmi a ochrankou šokovali Ameriku, ktorá bola celý rok zahlcovaná informáciami o „teroristickom útoku“ pravicových extrémistov na Kapitol.

Moderátor televízie Fox News , Tucker Carlson
zdroj: flickr.com

Politici tieto zábery poznali a čo je horšie – utajovali ich, v zrejmej snahe vyrobiť kauzu, ktorá by démonizovala ľudí nespokojných s politikou ľavicovo liberálnych globalistických elít v USA. Carlsonovi ich poskytol jeden z nich, senátor McCarthy. Momentálne je za účasť na „teroristickom útoku“ na Kapitol stíhaných viac ako 1000 ľudí, niektorí sú už uväznení.

Carlson, ktorý pokrýva už niekoľko dní túto kauzu každodennými vstupmi, prišiel nakoniec s radikálnou analýzou celej súčasnej vládnucej politickej elity. Nazval ich „sociopatmi“ a notorickými „klamármi“, pričom ich povahu opísal ako plne zodpovedajúcu týmto štandardným psychologickým kategóriám.

Televízny moderátor začal svoje poznámky opísaním povahového kontrastu medzi „ľuďmi, ktorí hovoria pravdu“ a „klamármi“, ktorí sú „precitlivení, niekedy až za hranicu hystérie“, pričom sú tiež „slabošskí a boja sa“ odhalenia svojich klamstiev.

Keď ich prichytia pri klamstve, majú dve možnosti, môžu to buď priznať, ospravedlniť sa a ísť ďalej, alebo ako sa to stalo niektorým predstaviteľom Kongresu a oficiálnym médiám, „vybuchnúť zúrivosťou. A potom, ako to zvyknú robiť klamári, sa ich klamstvá zdvojnásobili. Povedali rovnaké klamstvá, pri ktorých boli prichytení, ale tentoraz s ešte väčšou agresivitou.“

Kto sa tak správa? No áno, sociopati a v tomto prípade sa ukázalo, že sociopatmitak demokrati ako aj republikáni. Záväzok klamať je vo Washingtone oveľa hlbší a obojstrannejší, než sme si uvedomovali“ povedal Carlson. K tomu dodal nasledujúce podozrenie, ktoré však už začína hraničiť s istotou:

Niekedy počujete ľudí hovoriť, že celý politický systém dvoch protichodných strán je len ilúzia a že pod vykonštruovanými debatami sú vodcovia na oboch stranách v skutočnosti tajne zjednotení v spoločnej láske k peniazom, k moci a klamstvu, ktoré je potrebné na ich získanie. A úprimne, nikdy sme sa nedokázali prinútiť tomu veriť. Je to príliš temné. Ale teraz tomu musíme veriť, pretože sme to videli,“ vysvetlil.

Moderátor Fox News pokračoval preskúmaním údajnej vraždy policajného dôstojníka na Kapitole Briana Sicknicka 6. januára, rukou Trumpových priaznivcov, pričom sledovaním videozáznamu potvrdil: „Môžeme vám s istotou povedať, že dôstojníka Sicknicka neubili na smrť Trumpovi voliči v Kapitole.“

Ďalej uviedol, že ľudia ako bývalá kongresmanka Liz Cheneyová a komentátor CNN Anderson Cooper nielenže odmietli opraviť svoje predchádzajúce vyjadrenia, ale v reakcii na tieto nové odhalenia ešte pritvrdili. Aj tajomník a generálny prokurátor Merrick Garland začiatkom tohto týždňa zdvojnásobil svoju lož. Povedal, že „v ten deň bolo napadnutých viac ako 100 policajtov, päť policajtov zomrelo“.

Merrick Garland je klamár,“ poznamenal Carlson. „Klamal o niečom, čo je dokázateľne nepravdivé. Kto sú títo piati dôstojníci, ktorí boli zabití v ten deň? Všimnite si, že vám to nepovedal. Nikto vám to nikdy nepovie. Nikto vám nikdy neukáže ich pitvy. Nechcú žiadne detaily. Chcú len slogan. V ten deň, 6. januára nezomrel žiadny policajt, nikto, ani jeden. Táto skutočnosť je dostupná každému, kto má prístup na internet.“

Na adresu katastrofického naratívu opisujúceho „útok“ na Kapitol ako najhorší od čias občianskej vojny, sa televízny moderátor spýtal: „Je 6. január najhorším útokom na americkú vládu od občianskej vojny? To je šialené. Nie je to tak ani zďaleka. Čo tak marec 1954, keď portorickí separatisti zastrelili piatich kongresmanov v budove Kapitolu – päť členov Kongresu zastrelili v budove!

Preháňanie, nafukovanie udalostí, klamstvá a sociopatická zúrivosť pri odhalení. Kde sme to všetko už videli? Čo všetky tie klamstvá o Covide-19? Pochybuje ešte niekto, že naše politické elity dokážu koordinovane klamať a podvádzať? Čo všetko sa ešte nakoniec dozvieme o udalostiach, ktoré sa odohrávajú práve teraz?

Pre politikov teraz existuje už len jedna cesta, ako potlačiť fakt, že to čo oni a ich nohsledi označovali a označujú ako „konšpirácie“ a „dezinformácie“, sa potvrdzuje – zavedenie plného neomarxistického totalitného režimu. Najlepšie s nálepkou „demokratický“, ako vlastne všetky marxistické režimy. Inak sú vo vážnom ohrození.

BM

Zdroj: LifeSite News, ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Najsvätejšie Srdce Ježišovo a modlitba svätého ruženca

Kardinál Burke v prejave na Kolégiu sv. Tomáša Akvinského: Revolúciu podporujú zvnútra Cirkvi aj tí, ktorí sú povolaní pásť stádo!

Harrison Butker – športovec a tradičný katolík – predniesol reč, ktorá šokovala spohanštenú Ameriku

Možný zázrak v Lurdoch? Takmer úplne slepej žene sa vrátil zrak