Sudca v Británii neveril vlastným očiam: Zločinec súdený ako muž, aj ako žena -

Sudca v Británii neveril vlastným očiam: Zločinec súdený ako muž, aj ako žena


15. marca 2023
  Krátke správy

Postaviť sa pred súd v rovnaký deň a v jednom prípade vystupovať ako muž a v druhom ako žena? Nuž, zvykajme si, toto sa už reálne stalo vo Veľkej Británii.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Po prípadoch, keď sa mužskí zločinci úspešne vyhli väzeniu v mužskej väznici po tom, čo sa vyhlásili za ženy a namiesto rúbania dreva tak teraz pekne v teple štrikujú dečky, tu máme jedného, ktorý si nebol zrejme celkom istý, či by ho súdili miernejšie ako muža alebo ako ženu.

Pred sudcu v škótskom Dundee totiž priviedli „ženu“, volá sa Alannah Morganová a bola obvinená z výtržníctva. Na ulici totiž na istého muža vykrikovala hrubé nadávky a mávala mu pred tvárou nožom. Následne bola „žena“ predvedená pred sudcu v inom prípade výtržníctva, ale už ako Alan Morgan, ktorý urážal policajtov a kopal na ulici do smetných košov.

Ako informoval denník Telegraph, tento 50-ročný – povedzme radšej len človek – sa v jednom prípade identifikoval ako muž a v tom druhom ako žena. Obhajoba využila túto skutočnosť na to, aby sudcu presviedčala, že výtržník musí ostať na slobode, pretože ako transgender je „nevhodný pre väzenie“, okrem toho sa väzenia aj extrémne bojí, ale, samozrejme, pracuje na tom, aby sa polepšil.

Sudca žiadosti vyhovel a Morgana za mreže neposlal, dostal iba obmedzenie slobody na tri mesiace, čo znamená, že po 19:00 večer až do 7:00 ráno musí byť doma a nesmie nikam chodiť.

MM

Zdroj: The Telegraph, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Ľavicoví demonštranti a sodomiti útočili na prolife centrum Pro Vita e Famiglia v Ríme

Prelomový rozsudok v Taliansku: Sudca uznal právo občanov, ktorí narúšali očkovanie proti Covidu-19 – ich pochybnosti boli oprávnené (!)

Arcidiecéza v St. Louis zatvorila prosperujúcu tradičnú farnosť

Biskup Strickland napísal list o okolnostiach svojho odvolania: Odmietnutie zrušiť tradičnú omšu bolo jedným z dôvodov jeho odstránenia