Španielska ľavicová vláda zakazuje katolíkom verejne sa modliť za svoju vlasť -

Španielska ľavicová vláda zakazuje katolíkom verejne sa modliť za svoju vlasť


29. novembra 2023
  Krátke správy

Arogancia španielskej ľavicovej vlády už presahuje všetky medze. Pokiaľ sodomiti a LGBTQ+ komunita môžu verejne prezentovať svoje názory bez najmenších problémov, španielskym katolíkom ľavičiari zakázali verejne sa modliť za svoju vlasť. Evidentne náboženská sloboda pre španielskych ľavičiarov nič neznamená a nemienia ju tolerovať, rovnako ako nemienia akceptovať španielsku ústavu, kde sa nachádza časť o slobode náboženského vierovyznania. Ak toto španielskym ľavičiarom prejde, globalistický Brusel si bude mädliť paprče.

Na skupinu španielskych katolíkov, ktorá sa modlila v Madride v blízkosti sídla vládnucej strany už 2 týždne modlitbu svätého ruženca, pričom zdôrazňujú, že sa modlia za Španielsko, v pondelok večer na príkaz premotivovaného španielskeho antiklerikálneho politika Francisca Martina zaútočila madridská polícia. Francisco Martin tvrdí, že katolícki organizátori nedodržali termíny, žiadosť o modlitebné povolenie podali neskoro. Organizácia katolíckych právnikov však uviedla, že Francisco Martin zavádza, všetko bolo dohodnuté včas. Okrem toho Francisco Martin arogantne uviedol, že modlitby budú zakázané celý týždeň.

Zdroj: flickr.com / Lawrence OP

Veriaci sa zhromaždili na určenom mieste, kde však proti modliacim sa zasiahli španielski policajti. Tí sa veriacim vyhrážali, plnili príkazy funkcionárov a politikov vládnucej socialistickej strany. Policajti zadržali staršiu ženu, ktorá sa napriek ich výzvam odmietla prestať modliť ruženec a modlila sa aj vtedy, keď jej zakladali putá. Aký rozdiel v prístupe španielskej polície. Keď behajú pri tzv. pochode hrdosti (gaypride) po Madride obnažení sodomiti, nezatýka ich napriek verejnému pohoršeniu nikto. Španielska politická scéna degeneruje…

Ľavičiari už svoju antiklerikálnu beštialitu ukázali počas španielskej občianskej vojny (1936 – 1939), kedy s brutálnou nenávisťou vraždili kňazov, mníchov, mníšky ako aj bežných občanov – veriacich katolíkov. Kto seje vietor, zožne búrku. Generálovi Francovi sa podarilo ľavičiarov eliminovať a najväčší zločinci boli prísne potrestaní.

V Madride sa modlia kastílski katolíci, ktorí sú proti plánu ľavičiarov omilostiť katalánskych separatistov. Španielski socialisti sa totiž boja, že bez podpory katalánskych separatistov sa im nepodarí presadzovať pripravované zákony v španielskom parlamente.

Španielski socialisti porušili španielsku ústavu. Salámovou metódou budú pokračovať až pokiaľ nevytvoria zo Španielska pseudodemokratickú diktatúru. Podobné kroky obmedzujúce demokraciu badať vo viacerých štátoch EÚ. Mnohí za týmito aktivitami vidia nátlak lobistov z Bruselu.

BK

Zdroj: PCh24, titulný ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com / Lawrence OP


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

List predsedovi KDH, Milanovi Majerskému

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista