Príbehy ľudí, ktorým vakcína proti covidu zničila život: Sťažuje sa aj česká speváčka Kubišová -

Príbehy ľudí, ktorým vakcína proti covidu zničila život: Sťažuje sa aj česká speváčka Kubišová

Mária Magotsová
7. septembra 2022
  Spoločnosť  

Očkovacia kampaň v Českej republike sa niesla v znamení „tečky,“ teda bodky po injekcii, ktorá urobí len maličký vpich na vašej koži a ochráni vás pred covidom. Ale, ups! „chybička se vloudila“. Českí filmári totiž našli ľudí, ktorým „tečka“ spôsobila vážne zdravotné problémy – a nakrútili o tom mimoriadne zaujímavý dokument.

Zdroj: snímka obrazovky z dokumentu Tečkované příběhy

Autori dokumentárneho filmu s názvom Tečkované příběhy hovoria, že ich cieľom bolo zozbierať informácie o problematike, o ktorej sa mlčí. Pre rešpektovaný denník The Epoch Times povedal režisér Viktor Baroš, že sfilmovali príbehy ľudí postihnutých následkami po očkovaní, ako aj výpovede odborníkov z rôznych vedných odborov, ktorí k tejto téme majú čo povedať. Autori chcú teda rozprúdiť diskusiu a dúfajú, že ich film, ktorý si môžete pozrieť tu, priamo na ich webe – https://www.svedomi-naroda.cz/teckovane-pribehy/ – uvidí čo najviac ľudí. Nech si každý divák urobí názor sám,“ dodáva režisér Viktor Baroš.

Filmári na svojich stránkach uvádzajú, že mali nakrútených 9 príbehov a chceli robiť finálny strih dokumentu, keď sa dozvedeli o ďalších ľuďoch, ktorí ochoreli po vakcinácii. Ich príbehy boli natoľko vážne, že museli v nakrúcaní pokračovať ďalej. Okrem Petry a Radky, u ktorých sa po „bodke“ (tečce) objavili veľmi vážne diagnózy, sme sa stretli tiež s neurologičkou MUDr. Jaroslavou Chlupovou, ktorá nám okrem iného povedala, že sa v ordinácii každý deň stretáva s ľuďmi s rôznymi následkami po vakcinácii. Rozhovor s ňou je natoľko zaujímavý, že ho pravdepodobne zverejníme aj samostatne,“ uzatvárajú tvorcovia filmu.

Zdroj: snímka obrazovky z dokumentu Tečkované příběhy

Musí sa o tom hovoriť

Okrem ľudí so zdravotnými problémami však v dokumente účinkujú aj známi vedci, právnici, lekári či novinári, ako napríklad prof. Jaroslav Turánek, MUDr. Vladimír Čížek, Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová, investigatívna novinárka Markéta Dobiášová, JUDr. Ondřej Dostál, MUDr. Chlupová, dr. Urbánek a tiež Ing. Juraj Orsag, biomedicínsky odborník a manažér, ktorý hovorí, že je veľmi dôležité, aby toto posolstvo bolo dostupné širokému spektru ľudí.

Veril som lekárom, ale moja dôvera k bielym plášťom je navždy preč,“ hovorí pre dokument od Redakce NF Svědomí národa pán Orság s tým, že ešte nie tak dávno žil veľmi aktívne, ale po vakcíne sa uňho podľa jeho slov mali prejaviť vážne zdravotné problémy. Očkovanie mi poradili všetci moji lekári, ktorí vedeli o mojich diagnózach a jednoznačne mi všetci vraveli, že očkovanie je bezpečné,“ spomína v dokumente Juraj Orság s tým, že o svojom zdravotnom stave informoval aj pani, ktorá ho očkovala. Aj tá ho uistila, že je to v poriadku.

Zdroj: snímka obrazovky z dokumentu Tečkované příběhy

Liečba pomocou protokolu FLCCC

Po prvýkrát skolaboval ihneď po aplikácii priamo pred zrakmi lekárov. Po druhej dávke sa mu zdravotný stav zhoršil tak, že začal strácať kontrolu nad vlastným telom. Začalo mu kolabovať aj dýchanie a ako hovorí, od toho dňa už nebol schopný postarať sa sám o seba. „Raz som išiel vyniesť smeti a skolaboval som, sused požiarnik ma musel vyniesť hore. Alebo keď som mal konferenčný hovor s ľuďmi so zahraničia a ja som zabudol po anglicky, zabudol som rozprávať,“ hovorí pre Tečkované příbehy s tým, že strácal vedomie aj 150-krát denne a trpel silnými migrénami.

Pán Orság teda začal navštevovať lekárov a sťažoval sa na zdravotné problémy, ktoré sa u neho prejavili po vakcinácii. „Nikto mi nepomohol, konverzácia končila vo chvíli, keď som povedal, že tie problémy mám od očkovania,“ tvrdí. Našťastie po čase našiel neurológa, ktorý mu nasadil vhodnú liečbu a tá aspoň čiastočne zabrala. Prinajmenšom vedomie už pán Orság strácal „iba“ 15-krát denne.

Plná ordinácia podobných prípadov…

Rovnakú skúsenosť má za sebou aj veterinárna lekárka MVDr. Petra Miklišová. „Bola som očkovaná vakcínou Comirnaty a odvtedy mi nebolo dobre. Začala sa mi točiť hlava, boleli ma svaly, hlavne stehenné, chrbát, počas šoférovania som odrazu prestala vidieť na jedno oko,“ hovorí Petra, ktorá sa objednala na špecializované vyšetrenia k neurológom a imunológom. Dozvedela sa, že jej problémy s vakcináciou nesúvisia, a že si všetko asi vsugerovala.

Zdroj: snímka obrazovky z dokumentu Tečkované příběhy

Jej stav sa však zhoršoval, dokonca sa už nevládala ani postaviť z postele alebo dôjsť na toaletu. Kontaktovala teda iného špecialistu z Prahy, ktorý jej potvrdil, že podobných prípadov ako je ona, má plnú ordináciu. Slová Petry Miklišovej v dokumente potvrdila aj lekárka, neurologička MUDr. Jaroslava Chlupová. „Počítala som, koľko ľudí denne mi príde s podobnými problémami do ordinácie a je to 10–20 %. Takí traja-štyria ľudia denne.“

Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSC, vakcinológ, imunológ, farmakológ, v dokumente pripomína: „Hovoril som to už pred dvoma rokmi. Čím viac sa bude dávať tých dávok, tým budú tie príznaky horšie. Prisudzoval som to okrem iného aj tomu, čo sa používa v tých vakcínach, že sú to tie kationické lipidy, ktoré sú samy o sebe cytotoxické a môžu spôsobiť autoimunitu voči nervovému systému.“

Zdroj: snímka obrazovky z dokumentu Tečkované příběhy

Marta Kubišová sa viac očkovať nedá

V Česku sa pri téme očkovanie momentálne rieši okrem tohto závažného dokumentu aj kauza speváčky Marty Kubišovej, ktorá doteraz poslušne počúvala pokyny lekárov a nechala si pichnúť tri dávky vakcíny proti covidu. Teraz však pre portál extra.cz prehovorila o tom, že na štvrtú dávku ju nikto nedostane a z tej tretej mala dlho zdravotné problémy. Asi pol roka som potom mala akoby chrípku. Šteklilo ma v ušiach, oči mi slzili v absolútne nevhodných momentoch a cítila som sa fakt celkovo zle. Prijala som to nakoniec ako svoj údel, ale bola som z toho vážne pol roka rozložená“ hovorí spevácka legenda.

Kde si môžete pozrieť filmový dokument Tečkované příběhy?

Dokument Tečkované příběhy sa momentálne na internete teší veľkej popularite. Počas prvých piatich dní od premiéry sa o ňom dozvedelo už viac ako pol milióna ľudí. Plnú verziu dokumentu si môžete pozrieť tu: https://www.svedomi-naroda.cz/teckovane-pribehy/.

A keďže o dokument je už veľký záujem aj v zahraničí, vznikla tiež verzia s anglickými titulkami: https://www.svedomi-naroda.cz/jabbed-stories/.

Redakcia portálu Christianitas.sk pripomína, že na našom webe si môžete prečítať aj viacero článkov o pohľade na vakcináciu z hľadiska katolíckej viery.

http://christianitas.sk/vatikan-vydal-notu-ockovanie-nie-je-moralne-zavazne-a-nemoze-byt-povinne/
http://christianitas.sk/slovensky-knaz-ockovanie-nie-je-moralnou-povinnostou/
http://christianitas.sk/usa-biskupi-statu-colorado-odmietaju-povinne-ockovanie-proti-covid-19/
http://christianitas.sk/povinne-ockovanie-proti-koronavirusu-je-etickym-i-medicinskym-problemom/
http://christianitas.sk/pozor-na-odbornikov-na-virusy-obzvlast-ak-tvrdia-ze-proti-koronavirusu-treba-zaockovat-cele-ludstvo/
http://christianitas.sk/odmietat-vakciny-s-tym-ze-boli-testovane-na-bunkovych-liniach-z-potratenych-plodov-je-pre-krestana-uplne-relevantny-argument/

Ilustračné fotografie a titulný obrázok sú snímkami obrazovky z vyššie predstaveného dokumentu Tečkované příběhy.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Najsvätejšie Srdce Ježišovo a modlitba svätého ruženca

Kardinál Burke v prejave na Kolégiu sv. Tomáša Akvinského: Revolúciu podporujú zvnútra Cirkvi aj tí, ktorí sú povolaní pásť stádo!

Harrison Butker – športovec a tradičný katolík – predniesol reč, ktorá šokovala spohanštenú Ameriku

Možný zázrak v Lurdoch? Takmer úplne slepej žene sa vrátil zrak