Poslanci zázračne zmenili názor: Homosexuálne páry z EÚ už nechcú uznávať. Tvrdia, že boli „manipulovaní“. Voľby sa už blížia… -

Poslanci zázračne zmenili názor: Homosexuálne páry z EÚ už nechcú uznávať. Tvrdia, že boli „manipulovaní“. Voľby sa už blížia…


23. marca 2023
  Krátke správy

Predvolebnú akrobaciu plnú ladných pohybov predviedli včera poslanci vo Výbore NR SR pre európske záležitosti. Salto mortale dopadlo dobre, všetci dosadli späť do svojich stoličiek priamo na zadok a nezabudli ani na morálne rozhorčenie. Údajne ich manipulovali.

Ilustračný obrázok, zdroj: pxhere.com

O čo ide? Výbor zázračne zmenil svoje rozhodnutie z minulého týždňa, v ktorom odobril uznávanie rodičovstva zahraničných homosexuálnych párov a teda de facto aj európske homo-zväzky ako také. Hlasovanie dopadlo pred týždňom kultivovane a európsky: za boli všetci, vrátane „konzervatívnej“ Anny Záborskej, proti bol len Milan Mazurek.

Poslanci však zrejme zabudli na tri úskalia súčasného hlasovacieho „candrbálu“: na to, že liberálne trúby sa okamžite s týmto úspechom pochvália a tým sa hlasovanie prevalí, po druhé na to, že sa blížia voľby a slovenskí dezoláti nemajú radi homo-zväzky, no a po tretie (čo však nemohli tušiť a majú preto od súdruha riaditeľa ospravedlnenku), že prieskum renomovanej agentúry prinesie také škaredé správy o „blbej nálade“ dezolátnych Slovákov, z ktorých vychádza totálne popretie celej bruselsko-washingtonskej NATO, EÚ, USA, OSN, WHO, LGBTQ+ propagandy. A voľby sa blížia…

Prvý sa spamätal vo výbore NR SR Ľudovít Goga zo Sme rodina, zrejme s najlepším čuchom na arómu volebnej urny a navrhol zmeniť rozhodnutie, ktoré vzbudilo v kresťanskom elektoráte nevôľu, pretože o ňom informovali nakoniec viaceré médiá, vrátane Christianitas.sk. A čo by ste povedali, odrazu všetci hlasovali opačne, vrátane víly horských prameňov Romany Tabákovej.

No a keď sa všetko na dobré obrátilo, ešte bolo treba pohľadať vinníka, ktorý úbohých poslancov „manipuloval“. Pretože možnosti boli len tri: buď vedeli za čo hlasujú a tým pádom sú pokrytci a do budúcna (po voľbách) chystajú ďalšie podobné hlasovania, alebo nečítajú poriadne materiály, o ktorých idú hlasovať, čiže si za peniaze daňových poplatníkov neplnia svoju prácu a sú ľudovo povedané „darmožráči“, alebo (a to je najlepšia verzia) ich niekto oklamal.

Voľba je jasná: v prvých dvoch prípadoch sú vinní mnohí, v treťom len jeden. A Čierneho Petra si vytiahla predsedníčka výboru Vladimíra Marcinková zo strany SaS. Anna Záborská – „konzervatívna“ poslankyňa, ktorá bola v europarlamente predsedníčkou Výboru pre rodovú rovnosť a chválila sa, že vtedy gratulovala lesbickej kolegyni k sobášu, to poslankyni Marcinkovej spočítala:

Postup vedenia výboru vo veci jednotného uznávania rodičovstva v EÚ považujem za manipuláciu a zneužitie postavenia predsedníčky výboru. Nemusíme spolu súhlasiť, ale mali by sme sa správať férovo a nesnažiť sa uviesť kolegov do omylu. Ak máme zaviesť novú legislatívu, tak na základe demokratického procesu v našom parlamente, nie zatajovaním či rozposielaním materiálov na poslednú chvíľu.“

Tak na poslednú chvíľu? Koľko asi trvá prečítanie takých materiálov, keď celé zasadanie trvá cca hodinu aj s čakaním na oneskorených poslancov:

https://tv.nrsr.sk/vyborydetail/11010?termNr=8

Lenže je tu ešte jedna záhada: hlasovanie poslanca Mazureka. On nebol zmanipulovaný? Opäť sa ponúkajú tri možnosti vysvetlenia: buď Mazurek hlasuje natruc zakaždým, čo však popiera záznam z rokovania, kde vidno ako dvíha ruku za niektoré návrhy; alebo vie extrémne rýchlo čítať materiály dodané na poslednú chvíľu, a je neprimerane zvýhodnený oproti ostatným, ktorí sú tým pádom diskriminovaní, alebo má extrémnu konšpiračno-dezolátnu odolnosť voči manipulácii, ergo ako správny slovenský roľníko–bača, neverí nikomu.

Nech už to bolo akokoľvek, kresťanský volič sa teraz zaiste raduje, akých má odvážnych poslancov, ktorí budú po septembrových voľbách bojovať do odpadnutia za kresťanskú morálku. Práve tak, ako bojovali za to, aby sa kresťania dostali počas covidového cvičenia do kostolov, ako bojovali za zrušenie potratovej legislatívy, ako bojovali proti LGBT propagande po vražde na Zámockej ulici etc., etc.

BM

Zdroj: Denník N, tv.nrsr.sk, ilustračný obrázok, zdroj – pxhere.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Synodalita – duchovní válka a globální mobilizace v Církvi

Pobožnosť na počesť piatich Kristových rán, neprávom odsunutá odpustková modlitba, I. časť

Liberálna katolícka aktivistka v rakúskom Grazi chce spojiť slávenie Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi s klimatickou agendou

Utah, USA: Biblia na zozname zakázanej literatúry