Nie je biskup ako biskup. Ghanskí biskupi ďakujú zákonodarcom za ich boj proti homosexuálnej a gender ideológii -

Nie je biskup ako biskup. Ghanskí biskupi ďakujú zákonodarcom za ich boj proti homosexuálnej a gender ideológii


27. novembra 2023
  Krátke správy

Ghanská biskupská konferencia vydala vyhlásenie, v ktorom ďakuje parlamentu za snahu ghanských politikov chrániť rodinu a odmietať nátlak organizácií a jedincov, zapojených do propagácie rôznych deviantných ideológii – LGBTQ+ či sodomitov každého druhu, ktorí sa cielene zamerali na boj proti katolíckej morálke a rodine. Ghanská biskupská konferencia je jednoznačne proti rôznym deviantným ideológiám.

Zdroj: youtube.com

Ghanský parlament v súčasnosti pracuje na prijatí zákona o ľudských sexuálnych právach a rodinných hodnotách. Boj ghanských politikov za ochranu rodiny a elimináciu hrozby neomarxistickej LGBT+ ideológie ocenili všetci miestni biskupi.

„Chceli by sme poďakovať parlamentu za doterajšiu prácu na návrhu zákona, najmä za účasť predsedu, váženého Albana Bagbina a jeho podiele na vytvorení zákona. Veríme, že zabezpečí jeho úspešné prijatie,“ uvádza sa vo vyhlásení Ghanského episkopátu. „Trváme na urýchlenom konaní v súvislosti s týmto dokumentom a vyzývame prezidenta, aby zákon podpísal hneď, ako ho prijme parlament,“ dodávajú hierarchovia.

Ustanovenia zákona nadväzujú na už prijaté riešenia v Nigérii, Ugande, Keni a Namíbii, kde je zakázané deviantné správanie a akákoľvek propaganda sexuálnych a genderových porúch. Ghanský zákon obsahuje aj zákaz legalizácie homosexuálnych vzťahov, adopcie detí homosexuálmi, ako aj verejné škandály so sodomitským správaním a propagandou. Samozrejme obsahuje aj ustanovenie o zákaze mrzačenia pacientov v rámci kriminálnych „transgender“ chirurgických experimentov.

Zákony prijaté v Nigérii, Ugande, Keni a Namíbii kritizujú devianti i liberáli a sodomiti v EÚ i USA. Biskupi v spomenutých afrických krajinách počas covidu dôrazne protestovali aj proti očkovacej diktatúre a odmietali zatvárať miestne kostoly. Počet úmrtí v spomenutých afrických krajinách napriek nedostatku vakcín neprekročil počas covidovej hystérie výraznejšie dlhodobý priemer.

Je možné, že biskupské konferencie v Nigérii, Ugande, Keni či Namíbii majú inú katolícku formáciu ako biskupské konferencie v EÚ a USA?

BK

Zdroj: PCh24, LifeSiteNews, titulný ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

List predsedovi KDH, Milanovi Majerskému

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista