Nemeckí transaktivisti zmlátili študentku. Dôvodu neuveríte -

Nemeckí transaktivisti zmlátili študentku. Dôvodu neuveríte


30. januára 2023
  Krátke správy

Študentky Goetheho univerzity vo Frankfurte nad Mohanom zažili nemilé prekvapenie. Po návšteve dámskej toalety zistili, že už nie je tak celkom dámska, ale „unisex“ a navštíviť ju po novom môže každý, kto sa ako dáma cíti. Hádajte, ako sa skončil ich protest.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Študentky nechceli toalety zdieľať s biologickými mužmi, a preto zorganizovali na škole tichý protest, o ktorom sa však dozvedeli asi desiati radikálni transaktivisti. Tí si na dievčatá počkali a jednu z nich mlátili palicami dovtedy, kým sa jej nepodarilo utiecť.

Všetko sa to, ale, samozrejme, deje v medziach zákona, pretože aj Nemecko patrí medzi krajiny, ktoré umožňujú zmenu pohlavia každý rok na základe toho, ako to človek momentálne vníma a cíti. A aj táto udalosť je ďalšou v rade tých, ktoré momentálne sledujeme na celom svete.

Nechcete ako učiteľ oslovovať žiakov zámenami, aké si vyberú? Vyhodia vás zo školy, a keď sa azda budete priveľmi nahlas sťažovať, aj za mrežami môžete skončiť.

Pošlete ako lekár tínedžera na psychiatrické vyšetrenie, keď vám povie, že nemá pohlavie alebo, že sa mu pohlavie mení podľa aktuálnej nálady? Zadefinujú vás ako dezoláta, xenofóba, homofóba a tešte sa na dehonestujúce články v médiách.

Pošlú vás do väzenia a vy si chcete zo štátu poriadne vystreliť? Vyhlásite, že ste žena, dajú vás do ženskej väznice, kde budete namiesto rúbania dreva štrikovať dečky, a keď vaša spoluväzenkyňa (v mnohých prípadoch nedobrovoľne) otehotnie, nič sa vám nemôže stať, pretože vy ste predsa „chránená a utláčaná menšina“!

A trúfnete si azda povedať alebo hoci len napísať na Facebooku, že na svete sú len dve pohlavia – muž a žena? Sociálne siete vás zablokujú, pretože aj keď takéto reči sa tu viedli od stvorenia sveta, dnes to už údajne… nie je pravda!

MM

Zdroj: derstatus.at, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2

Medzi deformitas a deiformitas. Poznámky k ekleziológii Valerija Vilinského a svätého Augustína