Na jednom z viedenských gymnázií učiteľka zakázala čítanie z Biblie -

Na jednom z viedenských gymnázií učiteľka zakázala čítanie z Biblie


5. júna 2024
  Krátke správy

Na jednom zo štátnych gymnázií vo viedenskej mestskej časti Döbling zakázala učiteľka žiakovi čítať a robiť referát z Biblie.

Zdroj: wikimedia commons

Žiak uviedol, že sa mu už nechce čítať hlúposti typu „Harry Potter“, ale žeby sa chcel viac dozvedieť o katolíckom náboženstve. Učiteľka to nepovolila a uviedla, že z Biblie sa nemôže čítať, „pretože by to nebolo fér voči Koránu a Mohamedovi“.

Otec mladého chlapca sa okamžite obrátil na vedenie školy s tým, že jeho synovi nedovoľujú v Rakúsku čítať z Biblie a robiť referát z biblického textu. Odmieta učiteľkine vysvetlenia a zaujímalo ho, či podobný problém ako miestna učiteľka majú aj moslimskí učitelia v moslimských krajinách a či tiež zakazujú čítať a robiť referáty z Koránu, pretože „by to bolo nefér voči Biblii a Kristovi“. (?)

Vo Viedni je v školách obrovské množstvo moslimských žiakov a tak, ako rastie ich počet, rastie aj počet násilných incidentov. Pokiaľ v roku 2021 prišlo na viedenských školách k 289 útokom voči nemoslimským deťom, v roku 2023 sa počet útokov zvýšil na 722.

Rakúski liberálni a progresívni psychológovia a odborníci sú presvedčení, že našli riešenie. Je potrebné monitorovať žiakov s problémami v správaní a brať ich na zodpovednosť spoločne s rodičmi. Do procesu monitorovania už zapojili aj rodičov problematických žiakov. Zároveň rakúski liberálni a progresívni psychológovia odmietajú ostrakizovať a stigmatizovať moslimské deti a volajú po konštruktívnych riešeniach a pochopení.

Najzaujímavejšie však je to, že liberálni a progresívni psychológovia automaticky k problémovým žiakom zaradili aj spomenutého mladého chlapca, ktorý chcel čítať a robiť referát z Biblie.

Na Slovensku dosiaľ nemáme v školách väčší počet moslimských detí, je však možné, že vďaka proimigračnej politike EÚ a prerozdeľovaniu migrantov do východných krajín EÚ budeme musieť riešiť podobné problémy aj na Slovensku.

Preto je dôležité, aby sa minimálne v prvom kroku zloženie Europarlamentu výrazne zmenilo. Liberáli a progresívci, ktorí poslušne plnia príkazy washingtonských a bruselských globalistov a ktorí podporujú Green Deal či aktivity WHO, sú hrozbou pre tradičné európske demokratické hodnoty a normy, treba ich zastaviť, pretože ak sa to nepodarí, už čoskoro môžeme aj na Slovensku zažiť krušné chvíle.

V sobotu 8. júna 2024 sa uskutočnia voľby do Európskeho parlamentu. Už dvakrát sa nám na Slovensku podarilo nemilo zaskočiť progresívcov a liberálov (parlamentné a prezidentské voľby), tí sa teraz sústreďujú práve na voľby do Európskeho parlamentu. Pokúsme sa ich zaskočiť aj tretíkrát – čím menej progresívcov a liberálov v Europarlamente, tým pre Európu lepšie.

Je však potrebné, aby bola polícia aj po voľbách do Europarlamentu v strehu, pretože už sme sa presvedčili, že agresívni prívrženci progresívcov a liberálov sú schopní svoju nenávisť pretaviť aj do ozbrojených útokov voči politikom a zvrátenej nenávisti učia aj vlastné deti, ktorým dávajú na hlavy teroristické kukly a nútia ich mieriť s hračkárskym samopalom z auta na domy tých, ktorých vnímajú ako svojich politických odporcov.

Na polarizácii slovenskej spoločnosti majú leví podiel aj mnohí liberálni a progresívni novinári, ktorí svojou tupou nenávisťou čoraz viac pripomínajú goebbelsovských či stalinských propagandistov a žurnalistov.

Preto nevypusťme ani voľby do Európskeho parlamentu. Je dôležité, aby sa pozície globalistov, progresívcov a liberálov opäť oslabili.

BK

Zdroj: Kathnet, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Sv. Benno z Meissenu, biskup a apoštol polabských Srbov

Duch Svätý nás posilňuje a teší

Protirečenia ľavicovo-liberálneho myslenia alebo Hitparáda slniečkárskej hlúposti

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť