Mníška, ktorá vyhrala súťaž The Voice: Rehoľu už opustila, živí sa ako čašníčka -

Mníška, ktorá vyhrala súťaž The Voice: Rehoľu už opustila, živí sa ako čašníčka


21. novembra 2022
  Krátke správy

Pamätáte si na celosvetovú senzáciu, keď rehoľníčka, sestra Cristina, vyhrala taliansku spevácku súťaž The Voice? Pár rokov po skončení súťaže rehoľu opustila a dnes žije v Španielsku, kde sa živí ako čašníčka.

Ilustračný obrázok, zdroj: youtube.com

Sestra Cristina sa rozhodla vstúpiť k uršulínkam v roku 2009 a po dvoch rokoch zložila prvé sľuby. Keďže mala dar od Boha a vždy vedela krásne spievať, v roku 2013 sa – už ako rehoľníčka – prihlásila do súťaže Good News Festival v Ríme a vyhrala.

Neskôr senzačne vyhrala aj svetoznámu súťaž The Voice, kde účinkovala oblečená zásadne len v habite a v závoji. Po svojej výhre sestra Cristina vydala album, zahrala si v muzikáli Sister Act v jednom z rímskych divadiel a niekoľkokrát koncertovala aj vo Vatikáne.

Najnovšie správy z Talianska však hovoria o tom, že po 15 rokoch rehoľu opustila a ostáva v šoubiznise už pod svojím rodným menom Cristina Scuccia.

Bývalá rehoľníčka hovorí, že rozhodnúť sa pre laický stav bola odvážna voľba. Ona sama vraj len nasledovala svoje srdce bez toho, aby riešila, čo povedia ľudia.

Skočila som do prázdna a bála som sa, či neskončím pod mostom. Dnes však žijem v Španielsku a živím sa ako čašníčka,“ hovorí bývalá mníška, ktorá sa nedávno objavila v talianskom televíznom zábavnom programe v červenom nohavicovom kostýme, s rozpustenými vlasmi a piercingom v nose.

MM

zdroj: www.wantedinrome.com, ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Švajčiarsky biskup Bonnemain čelí kritike za to, že sa zúčastnil pohrebu biskupa Huondera, organizovaného Kňazským bratstvom svätého Pia X.

Narodenie a raný život Panny Márie

Oslava a úcta k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu v Cirkvi (Trinásta časť)

Komisia biskupov EÚ (COMECE) pokračuje vo svojej propagandistickej jazde: Vydala novú brožúrku o pozitívach EÚ a jej rozširovaní