M&M’s ponúkne na trhu so sladkosťami „dúhové“ cukríky -

M&M’s ponúkne na trhu so sladkosťami „dúhové“ cukríky


19. januára 2023
  Krátke správy

Značka M&M’s, známa svojimi sladkosťami, sa rozhodla bojovať proti diskriminácii svojským spôsobom. Konzumentom ponúkne cukríky, ktoré budú podporovať LGBT.

Zdroj: twitter M&M’s

Mnoho spoločností sa v súčasnej dobe predvádza s dúhovými vlajkami alebo inými podobnými aktivitami, ktoré majú demonštrovať ich progresívnosť a inkluzívnosť. Lebo kto dnes taký nie je, ten je „dezolát“ a „homofób“.

K liberálom sa už zaradila aj značka M&M’s, ktorá priniesla na trh špeciálnu edíciu sladkostí s „lesbickými“ čokoládkami len pre ženy. Vo vrecúšku sa nachádzajú aj čokoládky veľkosti „plus size“, ktoré zas majú upozorňovať na to, že aj ženy iných ako „modelkovských“ rozmerov majú svoju hodnotu.

Ale vráťme sa späť k „lesbickým“ čokoládkam. Špeciálne sladkosti majú za úlohu prispieť k posilneniu postavenia žien a nie je to po prvýkrát, kedy spoločnosť svoje výrobky prezentovala v súlade s aktuálnou LGBT propagandou. V tomto trende chce pokračovať aj nový generálny riaditeľ.

Pripomeňme, že už v roku 2015 vystrojili na sociálnej sieti „svadbu“ dvom maskotom značky – zelenému a hnedému cukríku – s tým, že oba cukríky majú „rovnaké pohlavie“.

MM

Zdroj: Daily Mail, ilustračný obrázok, zdroj – twitter M&M’s


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Niekoľko poznámok k chystanému, trúfalo formulovanému, pastierskemu listu bp. M. Chovanca pre veriacich

Vďaka zvratu potratového rozhodnutia „Roe verzus Wade“ sa v USA narodilo 32-tisíc bábätiek

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…