LGBT novinky z Kalifornie: Dúhový klub pre 4-ročných škôlkárov -

LGBT novinky z Kalifornie: Dúhový klub pre 4-ročných škôlkárov


1. decembra 2022
  Krátke správy

V Kalifornii otvorili LGBT klub pre štvorročné deti. Okrem predškolákov sú tam srdečne vítaní aj ich príbuzní.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Jedna zo škôl v Los Angeles vymyslela pre malé deti tzv. Rainbow Club, teda Dúhový klub. Z jeho názvu je už zrejme každému jasné, aké veci sa budú s malými deťmi pod vedením uvedomelých pedagógov rozoberať.

Dúhový klub 4-ročných detí sa stretáva pravidelne každý týždeň a vždy pred stretnutím môžu rodičia a opatrovníci detí prísť a podebatovať si s pedagógmi o tom, ako sa deťom darí a ako funguje ich výuka.

O tom, že táto iniciatíva mimoriadne potešila tamojších progresívcov v oblasti vzdelávania svedčí aj fakt, že momentálne sa už organizujú aj informačné stretnutia pre učiteľov z iných škôl, kde môžu získať tzv. „štartovací balíček“ na založenie dúhového klubu vo vlastnej škole.

Aby toho nebolo málo, liberálna škola vymyslela okrem dúhového klubu aj tematický rok venovaný LGBT problematike. To znamená, že deti budú počas celého školského roka vedené k tomu, aby sa o túto agendu zaujímali.

Mesiac august bol napríklad zameraný na podporu študentov pri zakladaní gay a rainbow klubov a v septembri LGBT agenda rozbehla prípravu učebných osnov zahŕňajúcich LGBT témy po celý rok.

MM

Zdroj: dailysignal.com, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Najväčšia hrozba pre svetový mier

Škandál okolo blasfemickej hry „Ježiš z Montrealu“ sa stupňuje

Británia čelí škandálu: Stovky moslimov falošne konvertovali na kresťanstvo, aby ich nemohli vyhostiť. V súkromí sú naďalej moslimami

Mesiac od tragického úmrtia Matúša a Márie