Kňaz z Ohia: „Voliť pro-potratovú, či LGBT politiku ohrozuje vašu večnú spásu“ -

Kňaz z Ohia: „Voliť pro-potratovú, či LGBT politiku ohrozuje vašu večnú spásu“


29. septembra 2023
  Krátke správy

V Ohiu sa blíži k mimoriadne dôležitej voľbe – bude sa rozhodovať o radikálnom rozšírení možnosti potratov. Pri tejto príležitosti sa miestny katolícky kňaz Jay McPhillips rozhovoril na tému transgender, LGBT, potratov a politiky ako takej. V skratke: kto volí tento druh politiky, ohrozuje podľa kňaza z Ohia svoju večnú spásu.

Zdroj: youtube.com

Boží plán pre sexualitu… je určený len pre muža a ženu, ktorých Boh spojil, aby sa stali jedným vo svätej sviatosti manželstva,“ prízvukuje otec McPhillips a dopĺňa:

„(Sexualita) nie je určená pre muža a ženu, ktorých Boh nespojil… a rozhodne nie je urče pre dvoch mužov, aby ju spolu zdieľali, alebo dve ženy, aby ju spolu zdieľali a tu, drahí prítomní, je ten bod, kde naša kultúra jednoducho nepochopila krásu Božieho plánu.

Podľa kňaza z Ohia je sexuálny hriech nesmierne závažný, pretože je považovaný za „znesvätenie posvätného“, čím sa myslia ľudské telá, ktoré sú „chrámom Ducha Svätého“. Lenže sexuálny hriech vedie ešte k ďaleko väčšiemu zločinu:

Pretože také množstvo ľudí ignoruje múdrosť a plán Boha, máme tu ničenie nevinných detí, ktoré sa deje v našej krajine skrze potraty a to už po mnoho desaťročí.

Pokračoval:

Na hlasovaní v novembri v Ohiu bude prítomný ústavný dodatok, ktorý do ústavy nášho štátu zavedie potraty na požiadanie počas všetkých deviatich mesiacov tehotenstva (!) bez akýchkoľvek obmedzení…

Tento návrh zákona presadzujú radikálne ultra-ľavicové zoskupenia ako napríklad potratová spoločnosť Planned Parenthood. Kňaz preto vo svojej kázni vyslovil rázne varovanie – „Ak niekto bude v novembri hlasovať za tento dodatok, ohrozuje svoju večnú spásu!

Pokračoval ďalej:

Títo ľudia riskujú, že v súdny deň začujú Ježiša, ako im hovorí: „Bol som nenarodené dieťa a odmietli ste ma zachrániť,“ alebo „Bola som zúfalá žena a vy ste mi odmietli dať prekážky, aby som neurobila niečo nemysliteľné,“ alebo „Bol som zmäteným dieťaťom a vy ste mi dali moc zničiť si svoj život skrze povolenie zmeniť si pohlavie,“ alebo „Bol som rodičom zmäteného dieťaťa a vy ste zničili život môjho dieťaťa tým, že ste odstránili bariéry stojace transgender ideológii, a to bez môjho vedomia alebo súhlasu, a to zničilo život môj i celej mojej rodiny.

Otec McPhillips preto rázne opakuje, že hlasovanie v novembri môže byť pre niektorých „otázkou ich večného života, alebo ich zatratenia“.

Nemenej zaujímavo sa kňaz vyjadril k tzv. „tranzícii“, čiže „zmene pohlavia“, ktorá je podľa jeho slov absolútne nemožná a rozhodne nevedecká:

Muži majú v každej bunke svojho tela chromozóm X a Y. Ženy, naopak, majú v každej bunke dva chromozómy X. Takže skutočná tranzícia nie je možná. Je úplne jedno, aké lieky človek berie, alebo akú operáciu podstúpi, alebo ako si zmrzačí svoje telo.“

Takzvaní lekári a farmaceutické spoločnosti“, ktoré sa na tomto podieľajú, nemajú vôbec v úmysle pomôcť človeku – ich jediným úmyslom je držať v chode veľmi výnosný biznis.

Bohužiaľ, aj u nás je jedna extrémistická strana, ktorá má v pláne presadiť tie isté zákony, aké hrozia štátu Ohio. Slová otca McPhillipsa tak teda platia aj pre mnohých z nás.

MG

Zdroj: LifeSite News, titulný ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Quattrocchiovci – blahoslavený taliansky manželský pár, ktorý s Kristom prekonal všetky životné ťažkosti ukázal, že kresťanské manželstvo môže byť nasledovaniahodnou spoločnou cestou k svätosti

Ľavicoví demonštranti a sodomiti útočili na prolife centrum Pro Vita e Famiglia v Ríme

Prelomový rozsudok v Taliansku: Sudca uznal právo občanov, ktorí narúšali očkovanie proti Covidu-19 – ich pochybnosti boli oprávnené (!)

Arcidiecéza v St. Louis zatvorila prosperujúcu tradičnú farnosť