Katolíci v Kanade vyzývajú: Ignorujte dúhové oslavy, jún patrí Božskému Srdcu! -

Katolíci v Kanade vyzývajú: Ignorujte dúhové oslavy, jún patrí Božskému Srdcu!


31. mája 2023
  Krátke správy

Blíži sa mesiac jún, ktorý si pred pár rokmi pre seba „ukradli“ LGBT aktivisti. A tak namiesto osláv obrazov Božského Srdca vidíme v uliciach – aj kresťanských štátov – dúhové vlajky. V Kanade si však katolíci povedali, že stačilo.

Mesiac jún je v katolíckej Cirkvi vnímaný ako mesiac zasvätený Božskému Srdcu Ježišovmu. Propaganda LGBT však pred 14 rokmi vyhlásila tento mesiac za mesiac „dúhovej tolerancie“. Konkrétne tak spravil bývalý americký prezident Barrack Obama a na základe tejto iniciatívy sa už od roku 2009 objavujú na budovách rôznych organizácií dúhové vlajky.

„Oslava“ LGBT mesiaca zašla dokonca tak ďaleko, že na niektorých katolíckych školách v zahraničí už v júni dúhové vlajky vyvesujú namiesto obrazu Božského Srdca Ježišovho!

V Kanade sa však začali angažovať katolícki veriaci a vyzvali rodičov, aby na protest proti oslavám „dúhového mesiaca“ nechali svoje deti doma a 1. júna tak vôbec nešli do školy.

Dôvody sú zrejmé. Práve školy – a nielen v Kanade – sú najviac indoktrinované LGBT agendou a jej následkom sú zvyšujúce sa počty detí, ktoré sa náhle cítia ako LGBT a chcú si nechať preoperovať pohlavie. „Nedovoľme, aby trans a homoloby vnášali zmätok do hláv našich detí,“ vyzývajú katolícki aktivisti.

V krajine bolo rušno aj pri nedávnych oslavách dňa boja proti homofóbii, kedy niekoľko sto žiakov odmietlo ísť do školy, ktorá vyvesila na budovu dúhové vlajky.

MM

Zdroj: LifeSite News, ilustračný obrázok, zdroj – pexels.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Vatikán vo Francúzsku blokuje vysviacku piatich kňazov u Misionárov Božieho milosrdenstva. Dôvodom je tradičná liturgia

Potřeba víry a její zneužití

Hrob – kniha života

Kardinál Schönborn z Viedne sa podelil s novokňazmi o svoju múdrosť. Povedal im: „Prosím, len žiadne pobožné reči!“