K vakcinácii: Najprv kresťan, až potom občan -

K vakcinácii: Najprv kresťan, až potom občan

Matej Gavlák
4. júla 2021
  Spoločnosť   ,

Zdroj: treasurebunker.co.uk

Posledný týždeň priniesol ohľadom (ne)postupujúcej vakcinácie niekoľko šokujúcich správ, na ktoré sme v minulosti neboli zvyknutí. Reč je hlavne o bláznivom komentári Petra Schutza v denníku SME, kde o ľuďoch, ktorí sa z rôznych dôvodov odmietajú dať zaočkovať, píše, že „to nie sú ľudia, ale dobytok“, „treba na nich poriadne dlhý bič“, a „mali by kvičať ako svine na bitúnku“.

Nie, tieto slová nie sú z roku 1942 z nacistických novín z článku podpísaného ministrom propagandy Josephom Goebbelsom, ale sú z 1. júla 2021 (!) a podpísaný pod nimi je práve komentátor „mienkotvorného denníka“.

Ďalšou – ešte šokujúcejšou – informáciou, bol návrh ministra zdravotníctva – generála Lengvarského –, ktorý, zrejme po „zauchu“ od nafuneného Matoviča, predniesol návrh ako z čias prvej Slovenskej republiky: nezaočkovaným bude odopieraný vstup do divadiel, kaderníctiev, na podujatia, bude im odopierané cestovať a na všetko má dohliadať polícia a armáda.

Smerujeme azda do nejakej dystopickej budúcnosti?

To si z nás páni politici robia dobrý deň?

Vrcholom bizarnosti je fakt, že mnohé z týchto pravidiel sa nevzťahujú napríklad na šoférov kamiónov, či samotných čelných predstaviteľov, z ktorých taktiež mnohí nie sú zaočkovaní (však, pán Matovič). Inými slovami: nátlaková forma propagandy vakcinácie je politickou záležitosťou, o zdravie tu evidentne nejde. Ide o čísla, čísla, čísla. A keď sa ľudia proste nechcú dávať zaočkovať, „číselká“ nevyzerajú veľmi pekne.

Kto sa chce dať zaočkovať proti Covidu, nech sa dá – ako pri chrípke. Ale prečo by mala byť perzekvovaná zvyšná časť populácie? Prečo ten bláznivý jazyk ako za Tretej ríše? Len letmý pohľad na rôzne diskusie na internete stačí na to, aby sme pochopili obavy mnohých ľudí z nežiadúcich účinkov po podaní vakcíny. Veď to vôbec nie je malá vec. Keď niekto povie, že radšej prekoná Covid, než by sa dal zaočkovať, tak je to jeho vec, nie? Ako s tou chrípkou.

Pre mnohých je zas nepriechodný fakt, že vakcíny boli vyrobené, či testované z buniek potratených detí. Môžem si – ako pro-lifer – s čistým svedomím dať takúto vakcínu a potom ísť protestovať proti potratom? Nie je to schizofrénia? Neprirovnal sv. Ján Pavol II. potraty k „holokaustu“? Prečo predstierame, že „o nič nejde“, ba dokonca že aj tak „tie deti už boli dávno potratené“?! Nedať sa zaočkovať takouto vakcínou môže byť aj jasným gestom výskumníkom a výrobcom, aby sa snažili vyrobiť eticky vyhovujúcu látku, v ktorej niet ani stopy po zabitom nenarodenom dieťatku!

Už toho bolo dosť!

Ako kresťania i ako občania sme povinní postaviť sa tyranskej vláde. Vždy to tak bolo: od Rímskej ríše cez Napoleonovu ríšu až po Tretiu ríšu. Ak Slovenská republika (alebo Európska únia) bude perzekvovať vlastných občanov na základe ich presvedčenia – začne mať prvky tyranie. Nestačilo im, že na pol roka zavreli kostoly a prakticky zastavili život v krajine?

To si naozaj myslia, že 70 % obyvateľov, ktorí sa – z akýchkoľvek dôvodov – nedali zaočkovať, to nechajú len tak?


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Švajčiarsky biskup Bonnemain čelí kritike za to, že sa zúčastnil pohrebu biskupa Huondera, organizovaného Kňazským bratstvom svätého Pia X.

Narodenie a raný život Panny Márie

Oslava a úcta k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu v Cirkvi (Trinásta časť)

Komisia biskupov EÚ (COMECE) pokračuje vo svojej propagandistickej jazde: Vydala novú brožúrku o pozitívach EÚ a jej rozširovaní