Herec Mark Wahlberg si v najnovšom instagramovom videu uctil Pannu Máriu -

Herec Mark Wahlberg si v najnovšom instagramovom videu uctil Pannu Máriu


28. septembra 2023
  Krátke správy

Herec Mark Wahlberg je svojou výnimočnou zbožnosťou známy už dlhší čas. Vo svojej úctyhodnej propagácii katolíckej viery pokračuje aj naďalej: najnovšie na svojom profile zverejnil kratučké video, v ktorom si uctil Pannu Máriu.

Mark Wahlberg
zdroj: flickr.com / Tristan Reville

Video, ktoré má len niekoľko sekúnd, sa na instagrame hollywoodskej celebrity Marka Wahlberga objavilo pred štyrmi dňami. Herec na ňom v modlitbe kľačí pred veľkou sochou Božej Matky a je chrbtom ku kamere. Následne sa prežehná, postaví sa, otočí sa, podíde bližšie ku kamere a vysloví krátku výzvu:

Šťastnú nedeľu, zostávajte v modlitbách. Boh vás žehnaj.“

Kratučké video má k dnešnému dňu takmer 844-tisíc pozretí a tisícky komentárov, a je vlastne už niekoľkým podobným v poradí. Začiatkom augusta totiž Mark zverejnil príspevok, na ktorom sa modlil pred sochou Pána Ježiša. Na ňom rovnako zaželal divákom „šťastnú nedeľu“ a tiež ich poprosil aby „zostávali v modlitbách“. Video má k dnešnému dňu 6 miliónov pozretí.

Ďalšie minivideo prišlo 10. septembra. Herec na ňom stojí pred veľkým dreveným krížom a hovorí: „Ahojte všetci. Všetkým šťastnú nedeľu“ a počas následného prežehnania sa ešte dodá, aby sme „zostávali v modlitbách“. Správa má v čase písania nášho článku 5 297 389 pozretí. O sedem dní neskôr zas nakrútil ďalšie niekoľkosekundové video s tým istým posolstvom pred katedrálou sv. Jozefa v Kalifornii. To má viac ako 2 milióny pozretí.

Mark Wahlberg v týchto dňoch zaplnil zámorské bulvárne denníky kvôli tomu, že sa rozhodol predať svoju vilu v Las Vegas za 16,6 milióna dolárov. Je to tento rok už druhý takýto predaj, ktorý učinil. Spolu so svojou manželkou Rheou Durhamovou má štyri deti: 20-ročnú Ellu, 17-ročného Michaela, 15-ročného Brendana a 13-ročnú Grace.

MG

Zdroj: Church Pop, instagram Mark Wahlberg, Review Journal, titulný ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com / Tristan Reville


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Quattrocchiovci – blahoslavený taliansky manželský pár, ktorý s Kristom prekonal všetky životné ťažkosti ukázal, že kresťanské manželstvo môže byť nasledovaniahodnou spoločnou cestou k svätosti

Ľavicoví demonštranti a sodomiti útočili na prolife centrum Pro Vita e Famiglia v Ríme

Prelomový rozsudok v Taliansku: Sudca uznal právo občanov, ktorí narúšali očkovanie proti Covidu-19 – ich pochybnosti boli oprávnené (!)

Arcidiecéza v St. Louis zatvorila prosperujúcu tradičnú farnosť