EÚ legislatíva je najnovšie nadradená tej slovenskej aj v otázke medveďov. Prečo si niektorí myslia, že pri LGBT to bude inak? -

EÚ legislatíva je najnovšie nadradená tej slovenskej aj v otázke medveďov. Prečo si niektorí myslia, že pri LGBT to bude inak?


7. júna 2023
  Krátke správy

To, že na dezolátnych občanoch Bruselu vôbec nezáleží, resp. nezáleží mu na ich názore a pocitoch, na peniazoch áno, krásne dokumentuje prístup euro-globalistov k premnoženiu medveďov na Slovensku. Na zúfalé volanie občanov po náprave reaguje Ministerstvo životného prostredia s chladnou aroganciou: regulačný odstrel medveďa hnedého v súčasnosti nie je možný.

Ilustračný obrázok, zdroj: wikimedia commons

Má to logiku. Medvede predsa nebehajú okolo Bratislavského hradu a budovy parlamentu, v blízkosti ktorých sa nachádzajú obľúbené vilové štvrte tých lepších a európsky uvedomelejších občanov Slovenska. Načo by ich potom regulovali?

Ružomberský primátor Ľubomír Kubáň to vidí inak a obvinil ministerstvo z toho, že v problematike zvýšeného výskytu medveďa nekoná, pretože šelmu treba regulovať. Hovorca ministerstva Tomáš Ferenčák naopak háji medveďov, ministerstvo aj Brusel a hovorí:

Medveď hnedý je chránený aj európskou legislatívou. Dôraz sa v európskom legislatívnom priestore kladie najmä na prevenciu, teda na vykonanie všetkých krokov, aby sa riziko stretu s medveďom minimalizovalo.“

Bum, a je to – záujem slovenských občanov, ich zdravie, zdravie ich detí, slovenské zákony, to všetko ide nabok, pretože: „Usmrtenie medveďa je na Slovensku rovnako ako v ostatných krajinách Európskej únie možné iba v prípade, ak sú splnené presné podmienky. Napríklad, ak konkrétny jedinec stratil plachosť a ohrozuje svojím správaním ľudí a ich majetok, a zároveň neexistuje iné riešenie.“

Čiže aj v prípade, že už priamo ohrozuje macko ľudí, sa ešte ďalej hľadá „iné riešenie“. Ak neohrozuje, tak sa pokojne čaká, až kým začne ohrozovať. Dovtedy mackovia behajú po sídliskách a po dedinách, alebo najnovšie po ružomberskom cintoríne, navštevujú svojich ľudských kamarátov a chcú sa s nimi zrejme podieľať na plnení záväzkov ekologickej päťročnice. Alebo sa išli na cintorín pomodliť?

Nie tak celkom. Štyri medvede, ktoré boli zaregistrované v posledných dňoch podľa svedkov rozbíjali svietniky a požierali sviece. Radnica preto vyzvala obyvateľov, aby až do odvolania nezapaľovali na cintoríne sviece. Možno by bolo najlepšie, aby úplne prestali obťažovať macíkov a svojich mŕtvych predkov im prenechali v rámci environmentálnej recyklácie.

Zhrnuté a podčiarknuté: Slováci nemôžu z vlastnej vôle ani zastreliť medveďa, pretože EÚ si to neželá. Radšej nech mackovia trošku vydusia slovenských dezolátov. Veď si to nakoniec aj tak zaslúžia, lebo všetky prieskumy svedčia o tom, že to s EÚ, NATO, USA a Ukrajinou nemyslia úprimne.

Zaujímavé je, že nikto sa nečuduje tomuto legislatívnemu euro-teroru, ktorý posúva Slovensko do roviny, o akej sa nám nesnívalo ani v dobách RVHP. Vie si niekto predstaviť, žeby nám z Moskvy zakazovali zastreliť medveďa?

Preto je v tomto kontexte zaujímavé sledovať optimizmus niektorých kresťanských eurofilov v otázke uzákonenia celej bruselskej LGBT agendy, presunu migrantov či ďalších medicínskych cvičení. Pokiaľ sa nedajú uplatniť slovenské záujmy a zákony ani pri macíkoch, ako si predstavujú, že Brusel pripustí, aby sa uplatnili v takých srdcových témach eurofilov ako sú práva LGBT, migranti, rodová rovnosť, vakcinácia, boj proti hoaxom a dezinformátorom a ďalšie lahôdky?

Ilustračný obrázok, zdroj: flickr.com

Realita je neúprosná: tak ako budeme musieť v EÚ prenechať mackom naše cintoríny, tak budeme musieť prenechať LGBT súdruhom naše školy, pracoviská, verejný priestor aj deti. Pokiaľ budeme v EÚ…

BM

Zdroj: TASR, ilustračný sprievodný materiál, zdroj – wikimedia commons, flickr.com

***

Portál Christianitas.sk svojim čitateľom odporúča:

Kniha Obraňujme vyšší zákon s podtitulom Hnutie LGBT a obrana kresťanskej morálky kolektívu autorov Americkej spoločnosti pre obranu Tradície, rodiny a vlastníctva (TFP) dáva čitateľovi jednoznačnú odpoveď na otázku: Prečo musíme odmietať „sobáše“ medzi ľuďmi rovnakého pohlavia ako aj požiadavky homosexuálnej loby?

K tejto obsahom pozoruhodnej knihe napísal príhovor otec arcibiskup Mons. Ján Orosch, z ktorého zacitujme: „Táto hlboká pravda, ktorá je uvedená v predstavovanej knihe o skutočnosti homosexuálnej revolúcie, pozorovateľnej na celom svete, dokonale ilustruje realitu vzbury hriechom poznačeného človeka, voči svojmu Stvoriteľovi.

A slová z recenzie doc. RNDr. Vladimíra Palka CSc.: Ak sa chcete zoznámiť s knihou, ktorá opisuje úspešnú históriu, taktiku a stratégiu hnutia, a vyzbrojuje čitateľa argumentačne do zápasu proti ideológii LGBT, potom odporúčam knihu „Obraňujme vyšší zákon“.

Uvedenú knihu si môžete objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/obranujme-vyssi-zakon/

V našom e-shope si však môžete objednať vo výraznej zľave aj ďalšie zaujímavé tituly – viac informácií na našej stránke christianashop.sk/.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Žili v Pompejach kresťania? O slávnom slovnom štvorci (trochu) inak

Iránsky prezident v OSN: „Svet očakáva moslimského spasiteľa a on už je medzi nami“

Podpora udavačstva zo strany nemeckej vlády pripomína pomery v Tretej ríši a bývalej NDR

Slovo kňaza alebo Ako sa nepomýliť pri volebnej urne