Disney+ prekročil posledné medze. V ich novom seriáli pre adolescentov otehotnie žena so satanom -

Disney+ prekročil posledné medze. V ich novom seriáli pre adolescentov otehotnie žena so satanom


7. júna 2023
  Krátke správy

Švajčiarsky portál kath.ch uverejnil šokujúcu správu, na ktorú ako prvý upozornil Ted Baehr, zakladateľ americkej kresťanskej platformy Movieguide. Podľa Tedových slov nemecká divízia amerického streamovacieho portálu Disney+ pripravuje televízny seriál pre adolescentov, v ktorom mladé dievča otehotnie so satanom. Natáčanie Disney+ seriálu Pauline sa už podľa slov Teda Baehra začalo.

Ted Baehr
zdroj: youtube.com

Už základná dejová línia seriálu má jednoznačne blasfemický charakter. 18-ročná Pauline, študentka strednej školy pri sexuálnom styku na jednu noc otehotnie s Lucasom, ktorý je však stelesnením diabla. Takže, okrem školského predmaturitného stresu, Pauline, neúnavná bojovníčka za ochranu klímy a gender agendy, musí navyše riešiť aj svoju neplánovanú graviditu, pričom samozrejme uvažuje aj o interrupcii.

Ted Baehr pre CBN uviedol, že je šokovaný a zhrozený plánmi Disney+. „Nemôžeme dovoliť, aby takýto blasfemický, morálne prekrútený a znepokojujúci seriál ovplyvňoval duchovnú formáciu našich detí. Zobrazovanie satana ako romantického a podmanivého partnera prinesie negatívne ovocie. Rovnako ako vysielanie nebezpečného a neprijateľného odkazu mladému adolescentnému divákovi, že kontakt s démonmi, okultizmus, vyvolávanie duchov či uctievanie satana nie je zlo, ale je spoločensky a morálne prijateľná i akceptovateľná vec.

Platí axióma, že kto finančne podporuje démonické projekty, je spolupáchateľom zla a má na svojom svedomí ťažký hriech. Preto odporúčam všetkým čitateľom nášho portálu, aby po zvážení vylúčili zo svojho života spoločnosti, ktoré sa najviac morálne a eticky sprofanovali. Ja osobne som zo svojho života už dávno vylúčil takmer všetky americké TV spoločnosti, Hollywood a všetky zvrátené americké či EÚ projekty. Zašiel som dokonca až tak ďaleko, že som zo svojho života dôrazne vylúčil Coca Colu, Mc Donald či KFC. Viem totiž, že ak by náhle nadnárodné spoločnosti stratili peniaze od miliónov potenciálnych zákazníkov, to je presne tá akcia, ktorá ich zasiahne na tom najbolestivejšom mieste.

Ušetrené financie možno vložiť do skutočne vhodných katolíckych projektov vo svojom okolí a podieľať sa tak svojou finančnou podporou na aktivitách, vďaka ktorým sa s Božou pomocou môže urobiť zo sveta skutočne lepšie miesto.

BK

Zdroj: Kath.ch, ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Po honbe na „extrémistov“ v nemeckej cirkvi prichádza podobný pohon aj v rakúskej cirkvi: Musíme zachrániť liberálnu demokraciu!

Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury

Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec!

Křesťanství v pojetí Ortegy y Gasseta, II. část