Demokrati sa menia na stranu fanúšikov LGBT: Už sa k nim pridala aj Nvotová -

Demokrati sa menia na stranu fanúšikov LGBT: Už sa k nim pridala aj Nvotová


7. júna 2023
  Krátke správy

Slovensko dnes pobavila správa o tom, že do strany Demokrati bývalého premiéra a bývalého ministra Eduarda Hegera vstúpila Dorota Nvotová. Aj my by sme sa smiali, keby Heger nebol kedysi lídrom katolíckeho charizmatického spoločenstva pri Dóme svätého Martina a keby herečka a speváčka Nvotová nebola jednou z najväčších liberálok na Slovensku.

Zdroj: snímka obrazovky z tlačovej konferencie strany Demokrati / facebook Demokrati

Najprv si pripomeňme, akými výrokmi sa už Dorota Nvotová preslávila. Nech sa páči:

Ja nie som kresťanka.
– Neuznávam hranice, národnú hrdosť ani zachovávanie kultúry. Je mi to úplne jedno.
– Neprekážalo by mi, keby v centre hlavného mesta stála mešita.
– Som za legalizáciu tvrdých aj mäkkých drog.
– Ďakujem vede. Za to, že vymyslela očkovanie, ktorého dve dávky práve pomáhajú môjmu ťažko skúšanému telu bojovať s covidom. Škoda, že som kvôli nedávnej pľúcnej embólii zatiaľ nemohla dostať tretiu dávku.
– Pokorne čakáme, kým sa
(neočkovaní) umúdria alebo pokapú. Potom môžeme ísť von žiť život, ktorý nám bol ako zodpovedným občanom sľúbený.
– Ja som sa tu nejakým spôsobom ocitla. Či už ma sem zoslal boh, nejaká vyššia sila alebo som sa prevtelila, neviem, ale čo to znamená?

Zdroj: facebook Eduard Heger

Teraz dodajme, že sestra Doroty Nvotovej, Tereza, vystúpila z Cirkvi a odmieta byť matkou, pretože – citujeme – „… nie je to nič pre mňa“.

A pripomeňme, že Eduard Heger podľa vlastných slov prešiel konverziou na kresťanstvo v dospelom veku, že na politickú scénu vyšiel z katolíckeho charizmatického spoločenstva pri Dóme sv. Martina.

Po Lucii Nicholsonovej, s ktorou sa Heger spojil nedávno a ktorá sa rovnako preslávila nenávisťou voči Cirkvi, je tak Nvotová v poradí ďalším „Hegerovým“ človekom, ktorý verejne vyjadruje svoj odpor voči kresťanstvu a Cirkvi. Neostáva nám teda iné, iba pánovi expremiérovi k výberu kolegov srdečne zablahoželať.

A aby sme nezabudli – k Demokratom patrí aj Ján Budaj, ktorý sa postaral pred časom o rozruch, keď udelil cenu ministra životného prostredia istému transgender dídžejovi. Vlastne – aby sme boli korektní – dídžej je vraj údajne bigender, teda osoba aj ženského aj mužského pohlavia…

V zozname „Demokratov“ by sme, samozrejme, našli podobných fanúšikov LGBT oveľa viac, ale nie o tomto sme chceli hovoriť. Skôr sme sa chceli opýtať p. Hegera, známeho katolíckeho lídra, len jedno jediné: Prečo?

P. S.: Pri tejto príležitosti ešte raz dávame do vašej pozornosti náš článok o tom, či kresťan skutočne potrebuje demokratické voľby…: https://christianitas.sk/potrebuje-krestan-demokraticke-volby/.

MM

Zdroj: Facebook Demokrati, sprievodný ilustračný materiál, zdroj – snímka obrazovky z tlačovej konferencie Demokratov a fb Eduard Heger


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Po honbe na „extrémistov“ v nemeckej cirkvi prichádza podobný pohon aj v rakúskej cirkvi: Musíme zachrániť liberálnu demokraciu!

Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury

Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec!

Křesťanství v pojetí Ortegy y Gasseta, II. část