Dedoles predstavil dúhové ponožky: Kto sa pridá k bojkotu? -

Dedoles predstavil dúhové ponožky: Kto sa pridá k bojkotu?


24. mája 2023
  Krátke správy

K firmám, ktoré si zapisujeme na našu pomyselnú čiernu listinu, pripájame aj jednu známu od nás. Dedoles hrdo predstavil svoju kolekciu Pride.

Zdroj pôvodného obrázka: facebook Dedoles

Firma, známa najmä predajom ponožiek, sa rozhodla staviť na „pokrokovú“ kartu a zaradiť sa k tým, ktoré sa momentálne vezú na vlne liberalizmu a progresivizmu.

Od vzniku Dedolesa bolo naším cieľom robiť zo sveta krajšie a tolerantnejšie miesto pre život. Pomôž nám vyjadriť solidaritu s LGBTI+ komunitou a obuj si ponožky z limitovanej dúhovej edície. Vyjadríš tak spolu s nami podporu ľuďom, ktorých rovnoprávnosť a akceptácia v spoločnosti ešte stále nie sú samozrejmosťou vo všetkých krajinách sveta. Päť percent z obratu produktov Pride kolekcie venujeme slovenskej Iniciatíve Inakosť, ktorá sa snaží o zrovnoprávnenie LGBTI+ ľudí v spoločnosti,“ vyhlásila firma Dedoles, ktorá zrejme zabudla na to, ako skončili spoločnosti, ktoré vyrukovali na zákazníkov s podobnou agendou.

Len pripomíname, že ľudia v USA bojkotovali pivo, ktoré propagoval transgender, rovnako aj značku športového oblečenia či kozmetiky. Tieto „dúhové firmy“ zaznamenali veľký pokles predaja a s tým spojených aj zárobkov.

Snáď si túto svoju najnovšiu aktivitu s dúhovými ponožkami Dedoles dobre premyslel, lebo ak by ich výrobky začali Slováci bojkotovať, tak po nedávnych finančných problémoch, ktoré firma musela riešiť, by ich takýto bojkot mohol úplne položiť na kolená…

MM

Zdroj: Facebook Dedoles


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Vatikán vo Francúzsku blokuje vysviacku piatich kňazov u Misionárov Božieho milosrdenstva. Dôvodom je tradičná liturgia

Potřeba víry a její zneužití

Hrob – kniha života

Kardinál Schönborn z Viedne sa podelil s novokňazmi o svoju múdrosť. Povedal im: „Prosím, len žiadne pobožné reči!“