Británia: Škola zmenila dieťaťu pohlavie. Bez vedomia matky (!) -

Británia: Škola zmenila dieťaťu pohlavie. Bez vedomia matky (!)


20. januára 2023
  Krátke správy

Britský denník Daily Mail informuje o šokujúcom prípade maloletého dieťaťa, ktorému škola úradne a sociálne čiastočne zmenila pohlavie. To najzaujímavejšie však ešte len príde. Stalo sa tak bez vedomia matky!

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

49-ročná matka 14-ročnej dcéry poskytla denníku Daily Mail informáciu, že keď chcela svojmu dieťaťu oprať veci na telocvik, našla v batohu aj dokumenty, v ktorých učiteľ oslovuje jej dcéru rodovo neutrálnym menom.

Zdesená žena okamžite kontaktovala školu, najprv sa dozvedela, že to bude určite nejaký omyl. Matka sa však nedala odbiť a učitelia ju napokon predsa len informovali, že v súlade s ich politikou rovnosti, inklúzie a diverzity došlo k sociálnej tranzícii jej dcéry, ktorá si želala, aby ju škola oslovovala ako gender neutrálnu osobu.

Matka musela škole pripomenúť, že jej dcéra je maloletá, trpí depresiami, úzkosťami a autizmom. „Viem, že sociálna tranzícia by mohla poškodiť jej duševné zdravie,“ odkázala kompetentným.

Povedzme si však na rovinu, nie je jej to nič platné, lebo ako pripomína Daily Mail, podobné prípady nie sú v Británii výnimkou a organizácia, ktorá ich monitoruje, ich od roku 2019 napočítala už 850.

MM

Zdroj: Daily Mail, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Najväčšia hrozba pre svetový mier

Škandál okolo blasfemickej hry „Ježiš z Montrealu“ sa stupňuje

Británia čelí škandálu: Stovky moslimov falošne konvertovali na kresťanstvo, aby ich nemohli vyhostiť. V súkromí sú naďalej moslimami

Mesiac od tragického úmrtia Matúša a Márie