Blasfemický modernistický pseudokatolícky rakúsky idiotizmus v plnej nahote -

Blasfemický modernistický pseudokatolícky rakúsky idiotizmus v plnej nahote


13. júna 2024
  Krátke správy

V Rakúsku už stratili modernisti, progresívci a liberáli v katolíckej Cirkvi evidentne posledné zábrany. Začali povoľovať aktivity čudnej skupiny „Holy Hydra“ aj vo funkčných katolíckych chrámoch, lebo to podľa katolíckych modernistov vyvoláva žiadúcu polemiku a nastavuje zrkadlo. No podľa mňa je to, čo hovorí „Holy Hydra“ prejavom totálnej blasfémie a podpora aktivít skupiny „Holy Hydra“ je prejavom modernistického pseudokatolíckeho idiotizmu.

Emblém španielskej inkvizície
zdroj: wikimedia commons

Už názov „Holy Hydra“ alebo „Heilige Hydra“ (hydra je mýtický plaz) nemá nič spoločné s katolicizmom. Hydra je odporný had s mnohými hlavami, ktorý aj v gréckych bájach škodil ľuďom, takže ho musel zabiť grécky hrdina Herkules. „Holy Hydra“ sa sama definuje ako slobodná forma klubovo-duchovno-spirituálnej kultúry, ktorá si kladie za cieľ osloviť všetkých slobodu milujúcich ľudí bez ohľadu na ich vieru, ktorým nie sú ľahostajné environmentálne témy, živý ekumenizmus, tolerancia a hľadanie.

Od roku 2018 členovia skupiny „Holy Hydra“ raz za dva roky organizujú dvojdňové podujatie v Rakúsku s veľkou radosťou v katolíckom chráme, kde sa pred vystúpením kostol kompletne prerába, odstraňujú sa lavice, zakrýva sa oltár a sochy, pripravuje sa pódium, kde sa bude môcť tancovať na tóny duchovnej rave hudby, číta sa z duchovnej nekatolíckej literatúry a pod. (Vďaka Ti Bože, že sme v minulosti mali bdelú inkvizíciu, dostatok dreva, ocieľku a kresadlo…)

Tí, ktorí navštevujú v Rakúsku túto blasfemickú akciu to samozrejme za blasfémiu nepovažujú. Podľa ich vlastných slov pri hudobnej akcii hlboko a plne cítia sakrálnosť budovy a oceňujú, že môžu v kostole vystupovať. Pre nich je dôležité, že sa akcia nekoná v odsvätenom kostole, ale v kostole, ktorý je v plnej a bežnej prevádzke, pretože to má oveľa väčšiu hodnotu napätia a mysticizmu. Keď viete, že sa tu v nedeľu koná bohoslužba, je to úplne iná „metaúroveň“ ako v prípade odsväteného chrámu, v ktorom sa sv. omše neslávia. Pre organizátorov „Holy Hydra“ akcií aj pre aktérov je dôležité, že je prítomnosť božej entity cítiť v priestore a môže ju cítiť každý, bez ohľadu na to, či Boha pozná alebo nie.

Podľa môjho názoru ide v súvislosti s akciou jednoznačne o plné znesvätenie katolíckeho chrámu. Každá satanistická opica cíti zvrátenú radosť, keď môže znesvätiť katolícky chrám, Eucharistiu, podporiť potraty a pod. Obzvlášť satanistické opice teší, keď znesväcujúcemu projektu ako je „Holy Hydra“ dá zelenú nejaký tupý modernistický biskup. Hydra je démonický symbol čierneho zla a že to nie je tak, ma nepresvedčí ani žiaden prejav Tomáša Halíka, ani žiadne liberálne nechutné táranie o ekumenizme, láske a tolerancii, ktoré sa v dnešnej dobe z úst modernistov rinie doslovne ako záplava fekálií z prerazenej dedinskej kanalizácie dolu hlavnou ulicou.

Organizátori tejto blasfemickej akcie však idú ešte ďalej. Opäť za plného priehrštia používania pseudokresťanských táranín, ktorými balia satana do lesklého a trblietavého obalu, aby sa stal pre ľudí prijateľným. Podľa slov organizátorov sú radi, keď môžu hovoriť v chráme o Ježišovi a pomôcť ľuďom upokojiť ich utrápené srdcia a takisto chcú pomôcť opäť nájsť Krista aj ľuďom, ktorí majú kritický pohľad na vieru. Organizátori sú presvedčení, že vďaka podujatiu „Holy Hydra“ môžu Cirkev znovuobjavovať aj ľudia s kritickým postojom k Bohu, ktorí sa vzdali viery, pretože boli sklamaní jej falošnosťou. A samozrejme podľa ich slov nejde o rušivú a blasfemickú aktivitu, ale o skutočnú duchovnú misiu, ktorá je darom.

Keby sme žili v 16. a 17. storočí a členovia skupiny „Holy Hydra“ by sa pokúsili svoje aktivity vykonať nielen v katolíckom chráme, ale v hocijakom v exteriéri či interiéri v akejkoľvek aglomerácii, alebo by len propagovali medzi ľuďmi svoje vodnaté satanistické idiotizmy, zbožný katolícky ľud by ich umlátil alebo udal. Ale skôr udal, lebo to by sa nemuselo pracovať, bežalo by sa do lesa zbierať drevo a s drevom by sa všetci radostne stretli na námestí pri opekačke blasfemika. Všetci by spievali pod taktovkou inkvizítora pekné piesne a keby prišla Pachamama, opekali by aj Pachamamu.

To preto, lebo v 16. a 17. storočí mali naši katolícki predkovia živú vieru, málo sa umývali a nepoznali ústnu hygienu. Dnes sa liberálni katolíci veľa umývajú, poznajú a praktizujú často ústnu hygienu a k tomu sú ešte aj majú environmentálne cítenie.

Nasledujúce video ukazuje aktivitu skupiny „Holy Hydra“ v katolíckom chráme.

BK

Zdroj: Kath.net, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Poľsko: Šikanovanie Cirkvi liberálmi narastá – Dvom progresívcom vadilo zvonenie z kostola a sudca ho zakázal

Firma John Deere upúšťa od podpory agendy LGBT, rodovej rovnosti a gender. Konzervatívni zákazníci ju začali bojkotovať

Pierre Teilhard de Chardin ako symbol šírenia bludov v modernej Cirkvi

Otec Kramara vyzýva kvôli Viganovi, aby všetci katolíci „priznali farbu“ či sú katolíkmi alebo nie. Myslí skutočne všetkých? A čo si pod „katolíkom“ vlastne predstavuje?