10 ľavičiarskych a progresívnych klamstiev o potratoch -

10 ľavičiarskych a progresívnych klamstiev o potratoch

Michał Wałach
29. januára 2021
  História  

Ľavicový, progresívny a liberálny stroj na dezinformácie používa lož ako pracovnú metódu a každé, aj to najabsurdnejšie klamstvo, je neustále omieľané ľavičiarmi presne v duchu goebbelsovského „1000x opakovaná lož sa stáva pravdou“. Liberáli, ľavičiari a progresívci sú presvedčení, že ak budú dostatočne dlho a nahlas klamať, začnú ľudia ich klamstvá vnímať ako pravdu. Katolíci však vedia, že v ich prípade ide o klamstvá a takisto vedia, že otcom lži je satan.

1. Klamstvo: Plod nie je človek

Priaznivci potratov prezentujú túto tézu ako objektívnu pravdu, zatiaľ čo moderná veda hovorí niečo úplne iné a čo je v súlade s postojom katolíckej Cirkvi. Hovoríme o človeku od okamihu, keď sa spoja mužské a ženské reprodukčné bunky. Takže o ľudskej bytosti hovoríme už u zygoty, čo potvrdil napríklad profesor Andrzej Paszewski, genetik z Ústavu biochémie a biofyziky Poľskej akadémie vied.

2. Muži nemôžu komentovať potraty

Šírením takýchto rasistických téz ľavičiari a progresívci označujú mužov za občanov druhej kategórie. Muži môžu diskutovať o daniach, zahraničnej politike, mediálnych zákonoch, nie však o tehotenstve? Prečo by muži nemohli diskutovať o tehotenstve a komentovať potraty? Lebo sa to prisnilo zopár lesbičkám, feministkám a progresívcom? Väčšina žien, ktorá je tehotná, otehotnela kvôli mužovi a každé dieťa má matku – ženu a otca – muža.

3. Moje telo, moje rozhodnutie

Feministky tvrdia, že nový život vyvíjajúci sa v ženskom lone je súčasťou ženského tela. Nevenujú teda pozornosť tomu, že dieťa má inú DNA ako matka, vlastný nervový systém alebo končatiny. Žena nie je špeciálna bytosť, ktorá by mala určité obdobie gravidity a počas nej dve srdcia, dva mozgy, osem končatín a pod. Dieťa nie je súčasťou ženského tela, je to samostatná ľudská bytosť. Dieťa, to nie sú mandle ani slepé črevo, ktoré sú v skutočnosti súčasťou „tela“ ženy. Feministky pred mladými ženami taja, že potrat je pre ženu traumatizujúcim zážitkom, je to znásilnenie ženskej duše, psychiky a citlivosti. Navádzajú ženy na spolupáchateľstvo pri tom najhoršom zločine, ktorým je zabitie toho najnevinnejšieho a najbezbrannejšieho tvora – dieťaťa.

5. Protipotratoví aktivisti chcú väzniť ženy aj za spontánny potrat

Táto obrovská a nechutná lož sa mohla zrodiť len v zlej a zvrátenej mysli. Potrat v dôsledku nehody, nešťastnej udalosti, choroby či spontánny potrat nemôže byť nikdy potrestaný. Jasne vidieť, že niektorí pro-choice aktivisti sa neštítia žiadnej lži a ani špinavosti. Toto tvrdenie je absurdné a vypovedá veľa o inteligencii i morálnom profile niektorých pro-choice aktivistov.

6. Zákaz potratov obmedzuje práva žien

Ďalšie klamstvo z dielne pro-choice aktivistov, progresívcov a ľavičiarov. Je to potrat, ktorý obmedzuje právo žien. V Číne sa väčšina potratov robí v prípade malých dievčatiek, pretože v spoločnosti, kde je tradične silno protežovaný syn, si dôsledku komunistickej politiky jedného dieťaťa rodičia vyberú chlapca. Podobné je to aj v Indii, kde sa však dokonca vraždia čerstvo narodené dievčatká. O krátkozrakosti čínskej a indickej spoločnosti svedčí dnes fakt, že v oboch krajinách sa v posledných 20 rokoch narodilo primálo dievčat, takže milióny Indov a Číňanov nebudú mať nikdy rodinu. Práve takto končia v skutočnosti ľavicové sociálne experimenty!

7. Zakázanie potratov môže ohroziť život ženy

Ďalšie klamstvo z dielne ľavičiarov, progresívcov a liberálov. V prípade, ak by tehotenstvo ohrozovalo život matky je samozrejmé, že je potrebné život matky zachrániť. Takýchto prípadov je však minimum, dnes dokáže moderná lekárska veda zachrániť v prípade potreby aj život matky, aj život dieťaťa. Záchranou matky sa zachraňuje aj dieťa, pretože život matky je zárukou života dieťaťa v prenatálnom štádiu. Interrupcia však nie je záchranou, je vraždou. Úmyselné zavraždenie dieťaťa nie je nikdy potrebné pre záchranu života jeho matky.

8. Interrupcie znamenajú pokrok, len krajiny tretieho sveta to zakazujú

Ďalšie klamstvo progresívcov, liberálov a pro-choice aktivistov, že len v primitívnych krajinách tretieho sveta zakazujú potraty. V Peru alebo Egypte je podobná životná úroveň ako v Poľsku a potraty sú tu zakázané. Zákaz potratov sa uplatňuje aj v Čile, na Malte, v Japonsku, Argentíne, San Maríne a Lichtenštajnsku. Lichtenštajnsko trestá za zabitie počatého dieťaťa.

9. Zákaz potratov zabráni prenatálnemu testovaniu

Klamstvo. Prenatálne vyšetrenie, ako každá iná služba poskytovaná v zdravotníctve, má prispieť k zlepšeniu zdravia a záchrane života, nemôže byť nikdy zakázaná. Práve naopak, prenatálne testovanie pomáha zistiť choroby dieťaťa v maternici a umožňuje začať vhodnú liečbu čo najskôr. Interrupcie chorých detí v dôsledku morálneho úpadku spoločnosti a zlých zákonov by sa mali okamžite ukončiť (Plno detí, ktoré u veriacich matiek lekári označili ako plody s poškodením a odporučili interrupciu, sa narodili napokon zdravé). Dnes existuje stav, že sa prenatálne testovanie spája s presadzovaním interrupcie. Prenatálne testovanie by sa malo vždy používať na záchranu zdravia a života dieťaťa.

10. Interrupcia oslobodzuje ženy od mužskej nadvlády

Klamstvo a totálna ignorácia existujúcich faktov. Už sufražetky na prelome 19. a 20. storočia označovali potraty za prejav mužskej negatívnej dominancie. Podľa ich slov mnohí muži zneužívali nerovnocenné postavenie žien v spoločnosti (ženy nemali volebné právo, slobodné ženy a matky boli biľagované a vnímané negatívne, chýbalo sociálne zabezpečenie žien) k tomu, aby ich v prípade, ak sa stali otcami, prinútili podstúpiť potrat. Sufražetky interrupcie považovali za zvrátený prejav mužskej dominancie. Dnešné feministky sa k týmto faktom nepriznávajú, pretože nevyhovujú ich súčasnej ideologickej koncepcii.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Niekoľko poznámok k chystanému, trúfalo formulovanému, pastierskemu listu bp. M. Chovanca pre veriacich

Vďaka zvratu potratového rozhodnutia „Roe verzus Wade“ sa v USA narodilo 32-tisíc bábätiek

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…