!!!Pripomíname!!! Nadácia Slovakia Christiana pozýva na modlitbu ruženca: Za víťazstvo tradičných hodnôt v parlamentných voľbách -

!!!Pripomíname!!! Nadácia Slovakia Christiana pozýva na modlitbu ruženca: Za víťazstvo tradičných hodnôt v parlamentných voľbách


26. septembra 2023
  Spoločnosť

Pripomínať, že sa blížia parlamentné voľby je zrejme zbytočné. Atmosféra kultúrnej vojny, útokov na kresťanské a tradičné hodnoty v spoločnosti graduje. Nepriatelia kresťanstva a tradície správne odhadujú, že spoločnosť je polarizovaná. A je dobre, že je polarizovaná.

Pretože to, čo si nepriatelia kresťanstva (liberáli, neomarxisti, globalisti, progresivisti) predstavujú pod nepolarizovanou spoločnosťou, to je unifikovaná, pohanská, LGBT-izovaná, sklimatizovaná a globalizovaná techno-diktatúra. Polarizácia v slovenskej spoločnosti nevzniká umelo, politickými konšpiráciami, ale spontánne, pretože v slovenskej spoločnosti je ešte stále dosť ľudí, ktorí nie sú ochotní vzdať sa kresťanských a tradičných hodnôt. A to samozrejme veľmi prekáža nepriateľom týchto hodnôt.

Ich snom je zánik tradičného Slovenska, ako o tom blúzni Martin M. Šimečka vo svojich rúhavých a blasfemických vyjadreniach na adresu Slovákov a ich viery v Božiu spásu.

Pozývame preto všetkých, ktorým nie je ľahostajný osud kresťanského a tradičného Slovenska na modlitbu ruženca, ktorú sa budeme modliť dnes, v utorok 26. septembra 2023 o 17:00 hod. na námestí pred Národnou radou Slovenskej republiky.

Zdroj: Pixabay/NSCh a Christianitas.sk

Budeme prosiť našu patrónku Sedembolestnú Pannu Máriu, aby od nášho národa odvrátila nebezpečenstvo LGBT tyranie, morálneho rozvratu, kazenia detí, nelegálnej migrácie, straty suverenity a globálnej diktatúry.

Je zbytočné sa spoliehať na voľby – čisto ľudský úkon, ako na spásu, ktorá má zachrániť národ. Len s pomocou Matky Božej, svätého Cyrila a Metoda, svätého Svorada a Benedikta, svätého Bystríka, blahoslavenej Zdenky Schellingovej, blahoslavenej Anny Kolesárovej, blahoslaveného biskupa Gojdiča a blahoslaveného Tita Zemana môžeme zachrániť Slovensko.

Bez Božieho požehnania – márne naše namáhania!

Príďte preto prosím spolu s nami poprosiť Pannu Máriu Sedembolestnú a našich svätých, aby nám vyprosili od Boha tú milosť, nech tieto voľby pomôžu zachovať na Slovensku neporušené: tradičnú rodinu, kresťanskú morálku, národnú suverenitu.

Nadácia Slovakia Christiana

***

Titulný ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com/NSCh, Christianitas.sk


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Vernosť k EÚ „bis zum bitteren Ende…“? Čo bude robiť Cirkev, ak sa Európska únia rozpadne?

Biskup Strickland: „Tichí a poslušní pastieri“ zrádzajú Krista svojím tichom a apatiou

Nemecko: Progresívno-liberálne lynčovanie katolíckeho lekárnika, ktorý odmieta predať núdzovú antikoncepciu

Známy marketingový expert: Veriaci húfne utekajú z kostolov, pretože sú príliš súčasné. Cirkev robí jednu marketingovú chybu za druhou