Fatima TV: Nachádza sa Cirkev v kríze? alebo Slobodomurári vo Vatikáne -

Fatima TV: Nachádza sa Cirkev v kríze? alebo Slobodomurári vo Vatikáne

Anna Kulanová
16. augusta 2023
  Video  

Redaktori youtubového kanálu Fatima TV, Anna Kulanová a Portál Christianitas, Matej Gavlák rozoberajú v dnešnom spoločnom rozhovore vskutku kontroverznú tému, ktorá zrejme nebude mnohým po vôli – kríze v Cirkvi spojenej s pôsobením slobodomurárov na najvyšších miestach vo Vatikáne. V dnešnej časti, keďže materiálu na rozhovor bolo až-až, sa okrem iného dozviete, prečo bolo po svete toľko „McCarrickov“ – teda odhalených a odsúdených kňazov a biskupov zneužívajúcich mladistvých a odkiaľ plynie toľko rozkladu v Cirkvi…

A ako už viackrát v minulosti, i teraz si na úvod pomôžeme citátom, tentokrát to budú slová, ktoré vyslovila Panna Mária v ekvádorskom Quite a pozývame vás ich prostredníctvom k vypočutiu rozhovoru:

,,… Podmanením si osôb, majúcich moc rozhodovania, bude diabol usilovať o zničenie sviatosti pokánia, a bohužiaľ rovnako tak i sviatosti Eucharistie. Ako veľmi ma zarmucuje, že ti musím oznámiť tieto tak ohavné svätokrádeže! Ako skrytú, tak i verejnú, páchanú so zámerom celkovej profanácie Najsvätejšej sviatosti oltárnej. V týchto časoch, nepriatelia Ježiša Krista, zvedení diablom budú kradnúť z kostolov konsekrované hostie, aby znesvätili ich božskú podstatu. Môj Najsvätejší Syn vidí seba samého hodeného na zem a pošliapaného poškvrnenými nohami.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Trump obvinil Bidena a jeho progresívno-liberálnu kamarilu z prenasledovania katolíkov

Vatikán vo Francúzsku blokuje vysviacku piatich kňazov u Misionárov Božieho milosrdenstva. Dôvodom je tradičná liturgia

Potřeba víry a její zneužití

Hrob – kniha života