Trudeau, ako obyčajne, opäť nechutne klame o Cirkvi -

Trudeau, ako obyčajne, opäť nechutne klame o Cirkvi


21. júna 2024
  Krátke správy

Podľa kritikov súčasného kanadského premiéra má severoamerická krajina dnes veľkú smolu, že v jej čele stojí liberálno-progresívny notorický klamár Trudeau, ktorý je tiež nadšeným prívržencom Joea Bidena, pričom Kanada sa, žiaľ, pod jeho vedením mení na frašku demokracie.

J. Trudeau na LGBT pochode hrdosti
zdroj: wikimedia commons

V minulosti Trudeau viackrát klamal o tom, že na pozemkoch viacerých katolíckych škôl v Kanade sa nachádzajú hroby násilne asimilovaných indiánskych detí, ktorých odobrali rodičom a násilne umiestnili v internátnych školách na prevýchovu. Keď sa katolícka Cirkev ohradila a na spomenutých školách boli vykonané podrobné prieskumy a žiadne masové hroby neboli nájdené, vyplávala Trudeauova lož na povrch.

Lenže kanadský premiér má hrošiu kožu. V posledných dňoch začal opätovne tvrdiť, že sa našli masové hroby indiánskych detí. Ide evidentne podľa scenára nacistického ministra propagandy Goebbelsa, ktorý sa preslávil výrokom, že tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou. Podľa Trudeauových kritikov to vyzerá tak, že ku Goebbelsovi nemá kanadský premiér naozaj ďaleko, pretože má politicky blízko k ukrajinským banderovským organizáciám, ktorých je v Kanade neúrekom, pretože po II. svetovej vojne mnoho banderovcov utieklo práve do Kanady.

Prvá vlna Trudeauových klamstiev o zodpovednosti Cirkvi za smrť asimilovaných indiánskych detí však vyvolala agresívne útoky antiklerikálnych liberálno-progresívnych tajtrlíkov na kostoly po celej Kanade. Je preto namieste položiť si otázku, k čomu sa antiklerikálni liberálno-progresívni tajtrlíci odhodlajú po nových Trudeauových klamstvách.

Zaujímavé je, že Trudeau ani raz počas svojej politickej kariéry nekritizoval USA za to, že americkí politici cynicky vykonávali holokaust indiánskeho obyvateľstva v USA, pričom časť domorodých Siouxov sa zachránila útekom na kanadské územie.

Siouxov však nič dobré nečakalo ani v Kanade, Briti, ktorí sa v 19. storočí správali nechutne k Írom, sa správali rovnako aj k Siouxom v Kanade. Britskí úradníci a politici, podobne ako americkí úradníci a politici, často s obľubou rozkrádali fondy určené pre indiánske obyvateľstvo, ktoré z politickej vôle umiestnili do rezervácií podobných koncentračným táborom, a zásadne umiestnených na tej najhoršej pôde.

Opätovné Trudeauove klamstvá namierené proti Cirkvi však tentoraz zdvihli vlnu kritiky aj na kanadskej politickej scéne – klamstvá o tom, že „katolícki kňazi, mnísi a mníšky vraždili pri asimilácii indiánske deti“ môže brať vážne len naozaj tupý liberálno-progresívny politický fanúšik kanadského premiéra. Okrem toho katolíci nemali ani v Kanade na ružiach ustlané, pretože Briti boli v 19. storočí preslávení svojou nenávisťou voči katolíkom a ich perzekúciou. Podstatne silnejšie postavenie ako katolíci mali v Kanade anglikáni.

Na kanadských sociálnych sieťach koluje politický vtip, podľa ktorého v Ottawe býval počas raného detstva Trudeau aj s rodičmi nie veľmi ďaleko od ottawskej väznice. Bolo by načase, aby začal bývať opäť v Ottawe a nie veľmi ďaleko od svojho rodného domu z detstva. Mnoho normálnych Kanaďanov by to privítalo.

Dúfajme, že deň, kedy Trudeau skončí ako premiér Kanady nie je ďaleko a následne skončí na politickom smetisku dejín, ako jeden z najhorších kanadských premiérov.

BK

Zdroj: LifeSiteNews, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Hnutie Emauzy potvrdilo o zakladateľovi, že Abbé Pierre, idol liberálneho katolicizmu bol sexuálnym násilníkom. Dodajme: aj obhajcom LGBT a heretikom

Poľsko: Šikanovanie Cirkvi liberálmi narastá – Dvom progresívcom vadilo zvonenie z kostola a sudca ho zakázal

Firma John Deere upúšťa od podpory agendy LGBT, rodovej rovnosti a gender. Konzervatívni zákazníci ju začali bojkotovať

Pierre Teilhard de Chardin ako symbol šírenia bludov v modernej Cirkvi