Tomáš Taraba – „Tzv. „tehotný muž“ nie je nikto iný ako žena, ktorá sa zadeklarovala za muža“ -

Tomáš Taraba – „Tzv. „tehotný muž“ nie je nikto iný ako žena, ktorá sa zadeklarovala za muža“


25. septembra 2023
  Krátke správy

Na Slovensku vyvolala vlnu pobúrenia detská knižka, v ktorej sa okrem iného tvrdí, že „muž môže otehotnieť“. Z vysokých politikov sa ku knižke ako prvý kriticky vyjadril pán Krajniak a rozhodne zaujímavé postrehy ohľadom tejto ideológie poskytol aj kandidát za SNS, Tomáš Taraba v relácii TV Joj.

Zdroj: fb Tomáš Taraba

Knižka s názvom „Odkiaľ sa berú bábätká?“ určená pre maloletých okrem iného obsahuje kresbu „tehotného muža“ a nasledujúce tvrdenie:

Otehotnieť môžu iba dospelé osoby s maternicou. Tento orgán majú väčšinou ženy. Niektoré osoby s maternicou sa však považujú za mužov a žijú ako muži. Tieto osoby môžu takisto otehotnieť.

Ku knižke sa vyjadril aj kandidát za SNS, predseda strany Život, Tomáš Taraba v diskusnej relácii TV Joj, kde proti nemu stál kandidát za Sasku, Branislav Gröhling. Pán Taraba uviedol:

Viete prečo je ten muž tehotný? Pretože je to žena, ktorá sa zadeklarovala za muža. Iba tak sa môžete stať tehotným mužom. A to je rodová samoidentifikácia, ktorú tí neomarxisti, s ktorými tak strašne chcete ísť do vlády z Progresívneho Slovenska, majú v programe, že to chcú presadiť.

Na následnú otázku moderátorky, že kto by teda mal určovať hodnoty – či škola alebo rodičia – pán Taraba uviedol, žeby to mali byť jednoznačne rodičia. Škola môže tak maximálne vyučovať biológiu a v rámci nej biologickú reprodukčnú sústavu. Ostatné je podľa národniara „nadstavba“ – „je to LGBTI náboženstvo, ktorému nie ste povinní veriť“. Poslanec však ďalej upozorňuje, že strana PS má vo svojom programe aj zavedenie „popierania rodovej identity“ a ak sa dostane do vlády, plánuje ustanoviť až 5-ročný trest za tento „prečin“.

Bývalý minister školstva, B. Gröhling vyčítal svojmu politickému oponentovi, že keďže je tak „protizápadný“, prečo potom študoval v Nemecku a nie v Maďarsku, či Rusku. Na to T. Taraba odvetil:

Ja môžem študovať na akejkoľvek univerzite, rozprávam nemecky, francúzsky, anglicky… Ja chcem, aby na Slovensku bol životný štandard ako na Západe, ale nechcem, aby tieto zvrátenosti, ktoré sa v Nemecku medzičasom presadili, presadili sa aj vo Francúzsku, aby tu boli. To je celé… Ja si myslím, že oni úplne uleteli a dnes my sme tá normálna časť, východná časť Európy a našou úlohou je, aby tieto veci sem neprišli a aby sme zvyšovali životnú úroveň našich občanov.

Následne kandidát za SNS uviedol, ako mu liberálni poslanci neustále vyčítajú, že je proti zväzkom rovnakého pohlavia a že čo má proti týmto ľuďom, ktorí nikomu neškodia. Pán Taraba odvetil protiotázkou, že ak sú 1 muž a 4 ženy, ktorí sa navzájom ľúbia a nikomu neškodia, či to podľa tejto logiky znamená, že je pán Gröhling za uzákonenie polygamie? Upozorňuje, že liberáli na podobnú protiotázku nikdy nevedia odpovedať, pretože „obhajovať čokoľvek iné ako formu tradičnej rodiny sa proste nedá“.

Na adresu slovenských liberálov napokon konzervatívny poslanec uviedol:

Ja by som bol najradšej, keby sa slovenskí liberáli bavili o tom, ako uľahčiť podnikanie, ako znížiť byrokraciu, ale oni všetci naleteli na akýsi progresívno-liberálny kultúrny prúd, ktorým tu otravujú spoločnosť témami, ktoré naozaj nikoho nezaujímajú.

Kandidátmi strany Život na kandidátke Slovenskej národnej strany sú okrem Tomáša Tarabu aj Štefan a Filip Kuffovci, či Miroslav Vetrík.

MG

Zdroj: facebook Tomáš Taraba


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Otec Kramara vyzýva kvôli Viganovi, aby všetci katolíci „priznali farbu“ či sú katolíkmi alebo nie. Myslí skutočne všetkých? A čo si pod „katolíkom“ vlastne predstavuje?

Britský hudobný skladateľ iniciuje petíciu laikov za zachovanie tradičnej latinskej sv. omše

Nigerijskí biskupi varujú pred dohodou s EÚ, lebo umožní presadiť LGBTQ agendu a potraty

Biskup Schneider v rozhovore o svojej novej knihe s názvom Uteč pred herézou: V Cirkvi dnes vládne modernizmus odsúdený pápežom Piom X.