Pápeža navštívia propotratoví, pro-gender a probidenovskí komici -

Pápeža navštívia propotratoví, pro-gender a probidenovskí komici


12. júna 2024
  Krátke správy

Pápež František si našiel čas, aby sa stretol so skupinou amerických komikov. Medzi nimi budú Stephen Colbert, Whoopi Goldbergová a Jimmy Fallon. Podujatia sa zúčastní aj LGBTQ+ klaun, P. James Martin SJ.

Podujatie sa uskutoční v piatok 14. júna v Apoštolskom paláci a podľa oficiálnych informácií sa má prehĺbiť puto medzi katolíckou Cirkvou a komediantmi. Organizátormi podujatia sú Dikastérium pre kultúru a vzdelávanie a Dikastérium pre komunikáciu. V oboch dikastériach je dnes enormný pretlak bergogliánov.

Zdroj: wikimedia commons

Vatikán očakáva návštevu 105 komikov z 15 krajín. Páter James Martin SJ sa stretnutia zúčastní nielen preto, že sám je duchovným klaunom lásky, ale aj preto, že udržuje priateľský vzťah so Stephenom Colbertom, americkým moderátorom ľavicového programu „The Colbert Report“. Colbert je nominálny katolík, ktorý podporuje legálnosť vraždenia nenarodených detí a manželstvá sodomitov.

Ani ďalší komici nie sú oveľa zábavnejší. Všetko sú to podporovatelia Joea Bidena; Whoopi Goldbergová sa napríklad preslávila tvrdením, že Desatoro Božích prikázaní nezakazuje zabíjanie nenarodených detí a Chris Rock uviedol, že ženy majú právo zabíjať svoje deti a nevidí na tom nič zlé.

Pápeža navštívi aj Tig Notaro, lesbička žijúca vo vzťahu s inou ženou, dvojica vychováva deti narodené „in vitro“. Ďalším pápežovým hosťom bude Jim Gaffigan, katolík, ktorý sa v roku 2017 so svojimi deťmi zúčastnil newyorského LGBT pochodu.

Možno keby si nasadili červené nosy slovinské zasvätené osoby, ktoré týral sexuálny predátor Rupnik, tak by sa aj s nimi pápež František možno stretol. Dosiaľ sa totiž nielenže odmietol s Rupnikovými obeťami stretnúť, ale neodpísal im ani na jeden z ich listov.

BK

Zdroj: LifeSiteNews, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Hnutie Emauzy potvrdilo o zakladateľovi, že Abbé Pierre, idol liberálneho katolicizmu bol sexuálnym násilníkom. Dodajme: aj obhajcom LGBT a heretikom

Poľsko: Šikanovanie Cirkvi liberálmi narastá – Dvom progresívcom vadilo zvonenie z kostola a sudca ho zakázal

Firma John Deere upúšťa od podpory agendy LGBT, rodovej rovnosti a gender. Konzervatívni zákazníci ju začali bojkotovať

Pierre Teilhard de Chardin ako symbol šírenia bludov v modernej Cirkvi