Nemocnica v Birminghame nahnevala rodičov: Majú uviesť, či je ich bábätko transgender alebo nebinárne -

Nemocnica v Birminghame nahnevala rodičov: Majú uviesť, či je ich bábätko transgender alebo nebinárne


9. júna 2023
  Krátke správy

Doteraz sme si mysleli, že LGBT agenda najskôr útočí v jasliach a škôlkach, kde deťom čítajú knižky transvestiti, tzv. „drag queens“, ale musíme priznať, že situáciu sme podcenili. Táto indoktrinácia sa najnovšie – podľa prípadu z Anglicka – začína už v pôrodniciach!

No povedzte, čo vidíte na fotografii? Je to transgender alebo nebinárna osoba?
zdroj: pixabay.com

Jedna z nemocníc v anglickom Birminghame šokovala rodičov novonarodených detí, keď im dala vyplniť dotazníky a okrem iných, štandardných, otázok sa tam nachádzala aj táto: „Považujete svoje dieťa za transgender alebo nebinárne?“

Rodičia, prekvapivo, dostali na výber aj z klasických, ale dnes už predsa len nemoderných možností výberu pohlavia – „Je vaše dieťa muž alebo žena?“ Pre nerozhodných tam však ostala aj prázdna kolónka so sprievodným textom: „Pohlavie neuvedené“.

O tejto progresívnej novinke sme sa dozvedeli zo sociálnych sietí, kde spomínaný zaujímavý formulár pre novorodencov zdieľala jedna mamička s tým, že ona osobne preferuje „pohlavie dinosaurus“ a podľa toho, ako vážne sa zdravotníci tvárili pri vypisovaní dotazníka predpokladá, že aj toto je možnosť, ktorá má svoje miesto v údajoch o novorodencovi.

Zdravotné stredisko trvá na tom, že ide o „štandardný registračný formulár pre všetkých pacientov a nie je obmedzený len na rodičov registrujúcich novorodené dieťa“.

Denník The Sun venoval tejto vtipnej záležitosti dokonca celý článok a pobavil ním mnohých svojich čitateľov, ktorí si ešte veľmi dobre pamätajú nedávnu kauzu, keď Národná zdravotná služba (National Health Service) zaviedla vo Veľkej Británii rodovo korektný jazyk. A tak sa najnovšie pri doteraz typicky ženských chorobách, ako napríklad rakovina maternice či vaječníka dozviete, že to nie je „choroba žien“, ale „choroba ľudí“.

MM

Zdroj: The Sun, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Vatikán vo Francúzsku blokuje vysviacku piatich kňazov u Misionárov Božieho milosrdenstva. Dôvodom je tradičná liturgia

Potřeba víry a její zneužití

Hrob – kniha života

Kardinál Schönborn z Viedne sa podelil s novokňazmi o svoju múdrosť. Povedal im: „Prosím, len žiadne pobožné reči!“