Francúzsko: Hnutie LGBT sa radikalizuje! -

Francúzsko: Hnutie LGBT sa radikalizuje!


6. júla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Pochody pýchy“ LGBT vo Francúzsku sú čoraz radikálnejšie a vyzývajú na upaľovanie policajtov, segregáciu bielych ľudí a zatváranie heterosexuálov do klietok.

Jednou z charakteristických čŕt hnutia LGBT v celom západnom svete je, že nikdy nebude spokojné. Táto maxima je až príliš viditeľná vo Francúzsku, kde sa objavila tzv. skupina Radical Pride, ktorá pochodovala 19. júna v Paríži. Ako o tom informoval týždenník Valeurs Actuelles, skupina na sociálnych sieťach propagovala heslá vyzývajúce na upálenie policajtov zaživa („100, 200, 300 stupňov! To je tá správna teplota na upálenie policajtov“) a na držanie heterosexuálnych ľudí v klietkach zoologických záhrad („Heterosexuáli do ZOO, oslobodiť zvieratá!“).

Radikálny pochod pýchy, ktorý je ešte radikálnejšou verziou klasických pochodov pýchy, zorganizovalo 19 organizácií, ktoré chceli „protirasistickú a protiimperialistickú“ demonštráciu „za práva migrantov“.

Tak ako pri predchádzajúcich deklasáciách marxistických ideológií, aj súčasná revolúcia už požiera svoje deti ešte skôr, ako sa skončila. Títo boľševici neomarxistickej revolúcie vyčítajú menševikom z „Pochodu pýchy“ tvrdenia, že sa podieľajú na „praní ružových farieb“ tým, že podporujú mnohé spoločnosti, ktoré prejavujú podporu požiadavkám LGBT loby, a tiež tým, že vítajú LGBT združenia policajtov a spoločnosť Air France, ktorej lietadlá sa používajú na vyhosťovanie migrantov. Organizátori Radical Pride sú odhodlaní „prepolitizovať LGBTQIA+ identity“.

My, LGBTQIA+ ľudia s rôznymi identitami a z rôznych komunít, sme hnutie Radical Pride založili minulý rok,“ vysvetľujú organizátori. „Minulý rok nás bolo takmer 30 000 LGBTQIA+ ľudí a ich spojencov, ktorí v uliciach vyjadrovali naše antirasistické a antikapitalistické hodnoty.

MH

Zdroj: rmx.news, titulný ilustračný obrázok – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Násilie, voľby a demokracia. Skutočne to k sebe nepasuje? Dejiny hovoria niečo iné…

Recenzia knihy Roberta kardinála Saraha – Katechizmus duchovného života

Kardinál Ladaria, bývalý prefekt Dikastéria pre náuku viery, zrušil účasť na októbrovej Synode. Šíria sa špekulácie o príčine jeho rozhodnutia

National Geographic: „Exorcizmus je skutočný fenomén“