Známa predstaviteľka feministiek a LGBT v 60-tke priznáva: „Ľutujem, že som dala prednosť kariére pred deťmi“ -

Známa predstaviteľka feministiek a LGBT v 60-tke priznáva: „Ľutujem, že som dala prednosť kariére pred deťmi“


25. mája 2023
  Krátke správy

Počuli ste už meno Candace Bushnellová? Ide o známu novinárku a spisovateľku, autorku knihy a seriálu Sex v meste. Okrem toho bola známa tým, že si ju za svoj vzor vyvolili feministické a LGBT kruhy. Teraz, ako sa hovorí, na staré kolená, však veľa z toho ľutuje.

Seriál Sex v meste bol svojho času populárny aj na Slovensku. Opisuje život mladej, nezávislej, my by sme povedali promiskuitnej – novinárky Carrie, ktorá doslova skáče z postele do postele a hľadá svojho pána Božského. Autorkou tejto smutnej postavičky je novinárka a spisovateľka Candace Bushnellová.

Ilustračný obrázok, zdroj: facebook.com

Tej sa v minulosti kariérne veľmi darilo, písala stĺpčeky do známych novín, ktoré boli veľmi obľúbené, a tak si zrejme povedala, že to treba využiť na zarábanie peňazí a neotravovať sa s pôrodmi detí alebo s manželom. Mužov je predsa na svete dosť a deti – ako dnes často hovoria známe modelky – kazia postavu.

(Pozn. redakcie: Preto si mnohé z nich dávajú za peniaze deti vynosiť radšej náhradným matkám, ale o tom si povieme viac niekedy nabudúce.)

Dnes má však pani spisovateľka na krku 60-tku a chtiac-nechtiac musela verejne priznať, že chyby svojej mladosti veľmi ľutuje a dnes je veľmi osamelá. A to aj napriek 18 miliónom libier, ktoré má na účte.

Keď som mala 30 – 40 rokov, vôbec som o tom nerozmýšľala. Potom som sa rozviedla, a keď som už mala 50, videla som, aké to je byť úplne sama. Vidím, že ľudia s deťmi majú určitú životnú oporu na rozdiel od nás bezdetných,“ priznala spisovateľka.

Predpokladáme, že tieto jej slová veľmi nepotešili všetky feministky, pretože to nie je tak dávno, čo si z jej úst, prostredníctvom seriálovej Carrie, vypočuli niečo iné. A síce: „Som pekná, milá, bohatá, ale dieťa môžem mať aj zo skúmavky…

MM

Zdroj: Daily Mail, ilustračný obrázok, zdroj – facebook.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť

Nový dokument o pápežskom úrade: I. vatikánsky koncil sa má nanovo interpretovať, dogmy nanovo vyložiť, funkcie pápeža prehodnotiť. Čo nás ešte čaká?

Brazília: V parlamente bol predložený návrh zákona, ktorý prirovnáva interrupciu k vražde

Protestanti radi opisujú Luthera ako žiaka sv. Augustína. Luther však v skutočnosti sv. Augustínom pohŕdal