Vojna, covid a globálne otepľovanie – skvelá aliancia na ovládanie mysle vystrašených ľudí -

Vojna, covid a globálne otepľovanie – skvelá aliancia na ovládanie mysle vystrašených ľudí


8. septembra 2023
  Krátke správy

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) uvádza, že covid nikam nezmizol a ostáva naďalej medzi nami, pričom globálne otepľovanie môže byť spúšťačom nových pandémií. Že tieto informácie majú vplyv na časť populácie, môžu zistiť čitatelia aj sami. V prostriedkoch hromadnej dopravy sa už začali objavovať prvé hysterické lastovičky v podobe cestujúcich s rúškami na tvári – a to je ešte len koniec leta…

Ilustračný obrázok, zdroj: wikimedia commons, koláž Christianitas.sk

Leto nám teda končí, horúčavy odchádzajú, takže teraz sa už podľa cynikov nebudú môcť rôzne náhle úmrtia zodpovedných zaočkovaných ľudí pripisovať vysokým teplotám. Generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus má vo všetkom jasno: „Covid-19 je hrozbou a svet bude naďalej potrebovať nástroje na prevenciu, diagnostiku a liečbu.“ Pravdepodobne má na mysli tie časom overené metódy v známej podobe špárania tyčinkou v nose, amerických vakcín, či izolácie.

Avšak len covid samotný pre strašenie populácie stačiť nebude. V príbehoch médií tzv. hlavného prúdu sa už namiešal nový kokteil článkov, podľa ktorých zmena klímy zosilní nové vlny epidémií a spôsobí aj vznik nových pandémií.

Samozrejme, dosiaľ žiaden existujúci patogén nemá dokázateľne také mutácie, ktoré by mohli vyvolávať obavy, ale uvedené, tzv. mienkotvorné média sú pripravené začať vyvolávať strach. V médiách tzv. hlavného prúdu (mainstream) sa už totiž začína uvažovať o tom, ako v minulosti patogény, ktoré preriedili pravekú spoločnosť a zatiaľ spia v zamrznutej pôde, sa vďaka roztápaniu zmrznutej pôdy na Sibíri či vo vysokohorských polohách začnú vplyvom tepla rozmrazovať, aby sa mohli vrhnúť na bezbranné ľudstvo.

A hrozbou už nie je len nejaký mikroorganizovaný patogénny „alien“, ale už aj hmyz, roznášajúci infekčné choroby. Takže už sa v spomínaných médiách začína servírovať kokteil nielen o chrumkavých svrčkoch, ktoré majú nahradiť mäso, ale aj o komároch zabijakoch, ktoré budú kosiť nezaočkovanú ľudskú populáciu a prenášať patogény.

Povodne, sucho, migrácia či komáre zabijaci, tvoriace mainstreamový smrtonosný kokteil pre ľudskú populáciu samozrejme súvisia s otepľovaním povrchových vôd vo východnej časti Tichého oceánu (El Niňo). Ak k tomu prirátame nútenú migráciu obyvateľstva ohrozeného vojnou a všetky s migráciou spojené negatíva, psychologický nástroj na ovládanie mysle vystrašeného obyvateľstva je na svete.

Médiá tzv. hlavného prúdu momentálne pracujú na „zvyšovaní toho správneho povedomia“ v populácii – je potrebná informovanosť, aby tí správni vedci a politici mohli včas a zodpovedne riešiť pre blaho populácie všetky problémy tak, ako to bude globalistickým elitám vyhovovať. Všetky snahy si vyžadujú financovanie zamerané na priesečník klimatických zmien, prevencie epidémií a na zmenu myslenia medzinárodného spoločenstva. Bude to skvelá psychologická operácia.

Ešteže tu máme svetielko nádeje v podobe pripravovanej synody o synodalite…

BK

Zdroj: Busola Quotidiana, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons / koláž Christianitas.sk


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Otec Kramara vyzýva kvôli Viganovi, aby všetci katolíci „priznali farbu“ či sú katolíkmi alebo nie. Myslí skutočne všetkých? A čo si pod „katolíkom“ vlastne predstavuje?

Britský hudobný skladateľ iniciuje petíciu laikov za zachovanie tradičnej latinskej sv. omše

Nigerijskí biskupi varujú pred dohodou s EÚ, lebo umožní presadiť LGBTQ agendu a potraty

Biskup Schneider v rozhovore o svojej novej knihe s názvom Uteč pred herézou: V Cirkvi dnes vládne modernizmus odsúdený pápežom Piom X.