Trump obvinil Bidena a jeho progresívno-liberálnu kamarilu z prenasledovania katolíkov -

Trump obvinil Bidena a jeho progresívno-liberálnu kamarilu z prenasledovania katolíkov


25. júna 2024
  Krátke správy

„Čo sa to deje v našej krajine s katolíkmi? Sú prenasledovaní Bidenovským režimom a prezident Biden ani netuší, čo sa deje,“ uviedol Donald Trump, pričom narážal aj na Bidenovu demenciu a neschopnosť sledovať politické dianie v USA.

Bývalý americký prezident Donald Trump vo svojom prejave na konferencii „Faith & Freedom Coalition 2024 Road to Majority“ vo Washingtone DC niekoľkokrát zopakoval presvedčenie, že katolíci v USA sú prenasledovaní a perzekvovaní zo strany FBI na príkaz bidenovských nomenklatúrnych kádrov.

Ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com / Gage Skidmore

Donald Trump sa vo svojom prejave dotkol viacerých tém. Podľa jeho slov radikálna ľavica, ktorá sa presadila v bidenovskej administratíve bude vždy prenasledovať amerických veriacich občanov, pretože ich irituje láska veriacich Američanov k Bohu a svojej vlasti.

Trump sa spoločne so svojim publikom, ktoré tvorili väčšinou americkí protestanti zhodli na tom, že sú znepokojení bezprecedentnými útokmi bidenovskej nomenklatúry na katolíkov. Je len otázkou času, kedy začnú bidenovské živly prenasledovať aj protestantských veriacich.

„V tejto krajine sú prenasledovaní katolícki veriaci Američania a Biden je na tom tak, že asi ani netuší čo sa deje,“ narážal Trump opakovane na Bidenovu demenciu. Podľa Trumpa je neprípustné, že FBI a Ministerstvo spravodlivosti ovládané bidenovskými progresívcami vôbec zasahuje do slobody slova a náboženského vyznania.

Pre Donalda Trumpa je takisto neprípustné, keď Bidenova administratíva vysiela ťažkoozbrojených policajtov, FBI a jednotky SWAT zasahovať voči prolife aktivistom (policajti brutálne prenasledovali veriacich v nacistickom Nemecku, komunistických režimoch a v diktatúrach, čo bolo neprípustné a rovnako je to neprípustné aj v súčasnom progresívno-liberálno-antidemokratickom režime v USA). Informácie o tom že FBI sledovala tradičných katolíkov, pričom FBI klamala, že na tradičných katolíckych omšiach sa šíri biela nacionalistická ideológia. Cieľom ich zvráteného záujmu boli Kňazské bratstvo sv. Pia X., Kňazské bratstvo sv. Petra ako aj Kňazské bratstvo sv. Pia V.

Ako uvádza portál LifeSiteNews, vo februári 2023 bola FBI prichytená pri sledovaní katolíkov, ktorí navštevujú kostoly s latinskou sv. omšou po celých USA, tvrdiac, že v ich komunitách sa šíri „biela nacionalistická“ ideológia. Tradičné katolícke skupiny ako Kňazské bratstvo sv. Pia X., Kňazské bratstvo sv. Petra ako aj Kňazské bratstvo sv. Pia V. boli terčom perzekúcie, prenasledovania a sledovania. Radšej keby FBI sledovala kauzy Bidenovho syna a rôznych narkobarónov namiesto otravovania slušných katolíkov.

Republikáni, ktorí sa o tomto sledovaní zo strany FBI dozvedeli, boli zdesení a rozhorčení a požadovali okamžité zastavenie sledovania. Bidenovský progresívno-liberálno-antidemokratický režim však sledovanie a perzekvovanie tradičných katolíkov nielen ďalej podporuje, ale ešte aj rozširuje.

Trump vo svojom sobotňajšom prejave pochválil štát Louisiana za to, že v triedach nariadil riadiť sa Desatorom Božích prikázaní, čo vyvolalo hysterické zavýjanie bidenovskej nomenklatúry po celých USA. Trump tiež zdôraznil, že bude pomáhať všetkým nevinne uväzneným, ktorých bidenovský antidemokratický režim poslal do väzenia.

Keď zvíťazím vo voľbách, okamžite preskúmame prípady všetkých politických väzňov v USA, ktorí sú nespravodlivou obeťou zvráteného Bidenovho režimu. Vrátime ich späť z (bidenovských) gulagov k ich rodinám,“ uviedol doslovne Donald Trump, ktorý vo svojom prejave vyzdvihol prípad 75-ročnej pro-life aktivistky Pauly Harlowovej, bidenovským režimom odsúdenej na 24 mesiacov väzenia. Sadizmus bidenovských nomenklatúrnych primitívov išiel až tak ďaleko, že oddanej katolíčke zakázali počas procesu aj návštevu svätej omše.

Paula vydržte do jesene 2024, sľubujem Vám, že sa dostanete von,“ uviedol Donald Trump, za čo bol odmenený búrlivým potleskom svojich prívržencov. Časť z nich je presvedčená, že do väzenia by sa mali dostať tí členovia bidenovskej administratívy, ktorí narúšali zákony a presadzovali antidemokratické aktivity.

Donald Trump rovnako uviedol, že má v úmysle vytvoriť pracovnú skupinu z policajtov, psychológov, novinárov, ktorá bude bojovať proti bujnejúcej protikresťanskej nenávisti v USA.

Veriaci Američania nie sú hrozbou pre USA, sú dušou tejto krajiny. Problémom USA je, že ľudia stratili vieru, že sa tu bojuje proti viere. Preto máme toľko zločinov v našej krajine, že ľudia stratili vieru,“ uviedol doslovne Donald Trump.

Držme Donaldovi Trumpovi v jeho ťažkom zápase palce. Vyčistiť morálny Augiášov chliev, na ktorý sa USA zmenili však bude veľmi ťažké, agresívni progresívci a liberáli sa nemusia štítiť ani atentátov, čoho sme sa stali svedkami nielen v USA (atentát na Kennedyho), ale aj na Slovensku (atentát na premiéra Fica).

BK

Zdroj: LifeSiteNews, titulný ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com / Gage Skidmore


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Hnutie Emauzy potvrdilo o zakladateľovi, že Abbé Pierre, idol liberálneho katolicizmu bol sexuálnym násilníkom. Dodajme: aj obhajcom LGBT a heretikom

Poľsko: Šikanovanie Cirkvi liberálmi narastá – Dvom progresívcom vadilo zvonenie z kostola a sudca ho zakázal

Firma John Deere upúšťa od podpory agendy LGBT, rodovej rovnosti a gender. Konzervatívni zákazníci ju začali bojkotovať

Pierre Teilhard de Chardin ako symbol šírenia bludov v modernej Cirkvi