Transžena z Kalifornie žaluje lekárov: „K zmene pohlavia ma dotlačili!“ -

Transžena z Kalifornie žaluje lekárov: „K zmene pohlavia ma dotlačili!“


2. júna 2023
  Krátke správy

V Spojených štátoch, aj v krajinách „modernej“ Európy sa už robia operácie na zmenu pohlavia ako na bežiacom páse a ľudí, ktorí sa vďaka masívnej LGBT propagande začínajú náhle cítiť ako „trans“, pribúda. Zároveň však celosvetovo stúpa aj počet žalôb na lekárov od ich preoperovaných pacientov.

Ilustračný obrázok, zdroj: snímka obrazovky webovej stránky Fox News

Zachytili ste, čo sa deje vo Veľkej Británii? Aj my, na portáli Christianitas.sk sme vás pred časom informovali, že kliniku z Tavistock Institut na operačné zmeny pohlavia žalujú tisícky (!) ľudí, ktorým ešte ako deťom lekári z tohto zariadenia vsugerovali, že sú trans a mali by podstúpiť zmenu pohlavia. Väčšina z nich však po čase zistila, že to nebola pravda.

Vymývanie mozgov deťom sa nielen v tejto krajine začína už v najmladšom veku, veď napokon prečo asi organizujú knižnice v západnom svete – a najnovšie aj v Česku – predstavenia transvestitov, tzv. drag queens – pre najmenšie deti, dokonca aj pre batoľatá?

Jeden z prípadov žaloby na lekárov za preoperovanie pohlavia sa momentálne medializuje v Kalifornii. 18-ročné dievča, volá sa Layla Jane, sa tam obrátilo na súd a žiada o trest pre lekárov a zdravotníkov, ktorí jej ako dieťaťu naordinovali hormonálnu terapiu a vo veku len 13 rokov (!) jej odrezali prsia.

Layla vysvetľuje, že ako dieťa ju v škole šikanovali, trpela úzkosťami, depresiou, poruchou príjmu potravy a lekári jej odporučili navštíviť „odborníkov“ na gender klinike v Oaklande. Tam jej ihneď predpísali blokátory puberty. V tom čase mala 9 rokov…

Ilustračný obrázok, zdroj: snímka obrazovky webovej stránky Fox News

Dnes už hormóny neužíva, psychicky sa cíti oveľa lepšie a ľutuje, že podstúpila mastektómiu, aj celý proces zmeny pohlavia. Lekárov z Permanente Medical Group, Inc. A Kaiser Foundation Hospitals žaluje za „hrubú nedbalosť“ pri stanovení jej diagnózy a tiež za „podvodný informovaný súhlas“. Ako neplnoletá ho totiž ani nemohla poskytnúť. Layla trvá na tom, že pri tranzíciách je nutné veľmi dôkladne skúmať duševný stav pacientov.

Podobná žaloba bola podaná aj na súde v dištrikte San Joaquin Chloe Cole. Lekárov tam žaluje dievča, ktoré podstúpilo na ich radu mastektómiu, keď mala 15 rokov.

MM

Zdroj: Fox News, ilustračný sprievodný materiál, zdroj – snímky obrazovky stránky Fox News


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť

Nový dokument o pápežskom úrade: I. vatikánsky koncil sa má nanovo interpretovať, dogmy nanovo vyložiť, funkcie pápeža prehodnotiť. Čo nás ešte čaká?

Brazília: V parlamente bol predložený návrh zákona, ktorý prirovnáva interrupciu k vražde

Protestanti radi opisujú Luthera ako žiaka sv. Augustína. Luther však v skutočnosti sv. Augustínom pohŕdal