Šok pre kanadskú LGBT úderku: Študenti ignorovali oslavy „dúhového dňa“ -

Šok pre kanadskú LGBT úderku: Študenti ignorovali oslavy „dúhového dňa“


23. mája 2023
  Krátke správy

Pred pár dňami kanadské školy, konkrétne v provincii Ontário, pri príležitosti boja proti homofóbii vyvesili dúhové vlajky. Zrejme očakávali nadšený potlesk študentov a uznanie vládnych predstaviteľov, ale stal sa pravý opak.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

17. mája povievali dúhové vlajky najmä v progresívnej Európe a v kolíske demokracie USA. Ale aj v Severnej Amerike na seba LGBT aktivisti už dlhšie upozorňujú, tak sa nečudujme, ako rušno bolo v Kanade. Ako sme už spomenuli, školy chceli byť „antihomofóbne“, a tak vyvesili dúhové vlajky. Nuž a veľa študentov z toho bolo tak znechutených, že pri tejto príležitosti do škôl radšej neprišlo.

A keďže na covid sa dnes už nikto vyhovárať nemôže, bolo nanajvýš jasné, že za neúčasťou žiakov na vyučovaní v „dúhových školách“ je niečo úplne iné. Bol to jednoducho tichý štrajk žiakov a ich rodičov. Prejavilo sa to najmä na základnej škole Eagle Heights, kde do školy neprišla celá tretina žiakov. Ako informuje LifeSite News, aj iné školské zariadenia hlásili počas „dúhového dňa“ podozrivo nízku účasť žiakov na vyučovaní či oslavách.

Školy, ktoré chceli indoktrinovať žiakov LGBT a woke agendou poriadne skritizoval známy prolife aktivista Jack Fonseca: „Rodičia povedali veľké nie učiteľom, ktorí vymývajú ich deťom mozgy transgender ideológiou. Bolo tu riziko, že ich médiá označia za homofóbov, ale títo milujúci rodičia si uvedomujú, že musia chrániť nesmrteľné duše svojich detí pred tým, aby zlo prijímali ako dobro – a naopak.

Takéto reči sa však nepáčili predstaviteľom samospráv a samotným učiteľom, jeden z nich vyzval kompetentných, aby tento problém začali „riešiť“. Uvidíme teda, či v blízkej dobe nebudú náhodou absentujúce deti zo škôl vylúčené. Predsa len, postaviť sa dnes proti LGBT mašinérii, to chce nielen veľa odvahy. Musíte rátať aj s tým, že si za to ponesiete následky…

MM

Zdroj: LifeSite News, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Narodenie a raný život Panny Márie

Oslava a úcta k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu v Cirkvi (Trinásta časť)

Komisia biskupov EÚ (COMECE) pokračuje vo svojej propagandistickej jazde: Vydala novú brožúrku o pozitívach EÚ a jej rozširovaní

Na slovíčko s Michaelom Mattom a Johnom-Henrym Westenom