Šialený UNICEF chystá nový bonus pre mladistvých imigrantov. Požaduje nestíhať ich za kriminálnu činnosť, lebo sú údajne obeťami!
31. júla 2025
Aktuality
Migračná kríza
Kriminalita imigrantov prestáva byť na sladkom Západe pre médiá tabu, a to ani nie tak kvôli tomu, žeby globálnym vládcom záležalo na občanoch, ako skôr kvôli tomu, že je ťažké utajiť pred ľuďmi niečo, čo sa odohráva na ulici denne. A tak sa v médiách stredného prúdu, doteraz vzorne politicky korektných, začínajú objavovať napríklad články o takýchto malých anjelikoch:
„Len jedenásťročný recidivista pôvodom z Maroka zamestnáva nemecké médiá už dlhší čas. Vlani informoval najčítanejší denník Bild o tom, ako malý kriminálnik terorizuje svoje okolie v severonemeckom Hamburgu. Policajné štatistiky znejú takmer neuveriteľne. Malý imigrant mal spáchať od vlaňajška 180 trestných činov. Policajti ale boli vzhľadom k jeho útlemu veku a teda beztrestnosti bezmocní.“
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-kriminalita-mladi-migranti-maghreb-arab-trestny-cin.A250711_180115_zahranicni_vals
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-kriminalita-migranti-syran-utok-nuz-statistika.A250527_174515_zahranicni_vals
A pokiaľ sa naplnia najnovšie požiadavky francúzskej odnože UNICEF, tak budú ešte bezmocnejší. Samozrejme nie voči pôvodnému obyvateľstvu. Voči nemu je hrdinská európska polícia nekompromisná: potláča prejavy nespokojnosti, robí razie, kontroluje rúška, odoberá deti, vyšetruje dôchodcov za politické vtipy a vôbec – má plné ruky práce. Najnovšie si dokonca pri protestoch voči imigrantom v Británii priviedla štátna polícia (!) proti domácim demonštrantom pomocníkov – príslušníkov hnutia Antifa!
https://www.telegraph.co.uk/news/2025/07/22/police-take-pro-migrant-protesters-to-asylum-hotel/
V správe zverejnenej 30. júla UNICEF – Francúzsko varoval pred fenoménom delikventných alebo kriminálnych detí, údajne zneužívaných kriminálnymi sieťami vo Francúzsku alebo aj v zahraničí. Detský fond OSN (UNICEF) následne odsúdil „represívny prístup vlády voči týmto maloletým, ktorí sú v skutočnosti obeťami“.
https://www.la-croix.com/societe/l-unicef-recommande-de-ne-pas-poursuivre-les-mineurs-exploites-par-les-reseaux-criminels-20250730
https://la1ere.franceinfo.fr/des-mules-en-guyane-aux-passeurs-a-mayotte-les-mineurs-exploites-par-des-reseaux-criminels-sont-des-victimes-alerte-l-unicef-1609269.html
Titulok článku liberálneho katolíckeho denníka La Croix znie pre domáce francúzske obyvateľstvo skutočne povzbudzujúco: UNICEF odporúča nestíhať maloletých zneužívaných zločineckými sieťami.

Dodajme len, že pod „maloletými“ sa v Európe rozumejú všetci mladiství až do veku dospelosti. Čiže tieto „neviniatka“ môžu mať aj osemnásť rokov, vypestovanú maskulatúru a ťažko ukojiteľný sexuálny apetít. Nie každý kriminálnik je malým marockým „anjelikom“ z Hamburgu, s ktorým si miestna polícia nevie rady a ktorý ma za ušami len 180 trestných činov. V každom prípade svoju „beztrestnosť“ by nepochybne uvítali ako ďalší pokrok a výraz chápajúcej a načúvajúcej inkluzívnosti.
V správe UNICEF – Francúzsko s názvom Obete na prvom mieste: Ochrana detí pred kriminálnym vykorisťovaním sa poukazuje na čoraz represívnejší (?) a na bezpečnosť orientovaný prístup francúzskej vlády „k mládeži, ktorá je vnímaná ako násilnícka“.
– Represívnejší? Vskutku? Bavíme sa ešte stále o tej európskej polícii (aby v tom neboli len Francúzi, lebo situácia je všade na jedno kopyto), ktorá odmieta chodiť do „no-go zón“ a nevie si poradiť ani s jedenásťročným Maročanom?
UNICEF však pozná riešenie. Podľa neho totiž tento údajný „represívny“ prístup „zakrýva fakt, že maloletí sú v skutočnosti vykorisťovaní“.
„Tieto deti (?!), či už francúzske (?) alebo zahraničné, majú spoločné zázemie, ktoré sa vyznačuje mnohými zraniteľnosťami: neistotou, izoláciou, predčasným ukončením školskej dochádzky atď.,“ uvádza sa v správe. V skutočnosti sú „naverbované na základe prísľubu bývania, trochy peňazí alebo pod nátlakom“.
– A iní zločinci, tí starší ako 18 rokov, pýtam sa bez toho, aby som si robil ilúzie, že voči starším polícia razantne zakročuje, prípadne z domáceho etnika tí páchajú kriminálne delikty kvôli niečomu inému ako kvôli rôznym benefitom? Znamená to teda, že pokiaľ sa niekto dopúšťa zločinov za účelom zlepšenia svojej životnej a sociálnej situácie, tak má nárok na ohľaduplný prístup až beztrestnosť??? Výborne, takže pokiaľ vylúpim zajtra banku, lebo na mňa vyvíja nátlak, aby som platil hypotéku, pričom pociťujem neistotu a izoláciu, tak sa mi nič nestane?
„Lokálny kontext – chudoba, marginalizácia, vzdialenosť od verejných služieb – zvyšuje ich zraniteľnosť voči sieťam, “ vysvetľuje UNICEF. Tento jav nie je ani zďaleka neoficiálny, pretože „podľa ministerstva vnútra bolo v roku 2023 19 % obvinených z obchodovania s drogami boli maloletí a títo maloletí mali niekedy iba 12 alebo 13 rokov“.
– Mám taký návrh. Nevyriešilo by sa to tým, keby prišlo do EÚ ešte viac imigrantov? Potom by bol taký prebytok kriminálnych pracovných síl a taká konkurencia, žeby nakoniec pracovalo v krimi-priemysle len malé percento „detí“.
A aby zrejme vopred UNICEF poistil beztrestnosť mladistvých kriminálnikov dokonale a za každých okolností, urobil z nich paušálne to, čo vždy liberálne elity robia z mladých imigrantských kriminálnikov – psychicky narušené osobnosti:
„Zločinecké organizácie sa zrejme zameriavajú najmä na maloletých s psychologickými alebo dokonca psychiatrickými poruchami.“
Detský fond OSN (UNICEF) pripomína, že Francúzsko má „jasné povinnosti predchádzať týmto situáciám“ (určite tým nemyslia zastavenie imigrácie), „chrániť deti“ a „trestať tých, ktorí sú za ne skutočne zodpovední, a preto vyzýva na úplnú revíziu zaobchádzania s maloletými zneužívanými na páchanie trestných činov“.
Vyhlásenie vykonala prezidentka UNICEF – Francúzsko, Adeline Hazanová, členka Socialistickej strany, o ktorej sa na Wikipédii uvádza, že je „egyptsko-židovského pôvodu“:
https://fr.wikipedia.org/wiki/Adeline_Hazan
A čo teda s tými mladistvými delikventmi, ktorí by už neboli po novom trestaní? V správe sa uvádza:
„Pokiaľ ide o prevenciu spätná väzba z terénu ilustruje dôležitosť včasného, inkluzívneho a vhodného zvyšovania povedomia.“
– A je to vyriešené. Chce to inkluzívnosť, inkluzívnosť a zase inkluzívnosť…
Branislav Michalka
Zdroj: la1ere.franceinfo.fr, La Croix, titulný ilustračný obrázok, zdroj – picryl.com
PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS
Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:
Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

