Rúhanie v Eurovízii: Satanistka nasadila nebinárnemu víťazovi súťaže tŕňovú korunu! Budú ocenení pokrokovými kresťanmi ako SND a Ježiš z Montrealu? -

Rúhanie v Eurovízii: Satanistka nasadila nebinárnemu víťazovi súťaže tŕňovú korunu! Budú ocenení pokrokovými kresťanmi ako SND a Ježiš z Montrealu?


13. mája 2024
  Krátke správy

Pre ľudí, ktorí desaťročia ignorujú degenerovanú pakultúru a pop-kultúru európskej proveniencie, podobne ako autor tohto článku, je vždy prekvapením, keď sa po rokoch pozrú na dno odpadovej jamy, v ktorej sa ocitli. Mieru hnusu a zvrátenosti, v ktorej sa reálne ocitla Európa pod radostnou kuratelou liberálnej demokracie, dokážeme vychutnať až po zhliadnutí takých mentálnych splaškov, k akým patrí napríklad pesničková súťaž Eurovízie – Eurovision Song Contest.

Ilustračný obrázok, zdroj: wikimedia commons

O tom, že počas tejto súťaže sa írska súťažiaca otvorene prezentovala ako satanistická čarodejnica sme už na portáli Christianitas.sk písali:

https://christianitas.sk/irska-spevacka-na-eurovizii-som-carodejnica/

No a práve táto pokroková súdružka čarodejnica a bojovníčka proti kresťanskej netolerancii sa stala spolu s nebinárnym víťazom pesničkovej súťaže hlavnou aktérkou rúhavého gesta, ktoré zosmiešnilo kresťanskú symboliku a predovšetkým utrpenie Ježiša Krista.

Miera zhovädilosti moderného euro-človeka by zrejme nebola v očiach správcov európskych duchovných fekálií dostatočne zavŕšená, keby sa vo svojej šialenej rúhačskej orgii nedopustili parodickým spôsobom perverznej urážky samotného Božieho Syna.

Pokroková akcia prebehla nasledovne: satanistická čarodejnica, ktorá kultúrne obohatila Európanov takmer v rovnakej miere ako štyri polročné várky migrantov dohromady, sa síce musela uspokojiť, namiesto prvenstva v súťaži, len s miestom v prvej desiatke umeleckých labužníkov, avšak to podľa organizátorov a scenáristov samozrejme nie je dôvodom, aby jej najvyššie ambície neboli zohľadnené. No a keďže ambíciou každej satanistickej čarodejnice je tupiť a urážať Ježiša Krista, tak sa dostalo írskej Babe Jage aspoň rúhavej satisfakcie.

Po vyhlásení víťaza – transrodového rapového interpreta zo Švajčiarska, priskočila rozradostnená bosorka k nebinárnemu jedincovi a v nadšení mu vložila na hlavu tŕňovú korunu. Symbol Kristovho utrpenia a atribút kresťanskej úcty sa tak stal potupným spôsobom predmetom tej najvulgárnejšej zábavy a posmešného tajtrlíkovania. Akciu, ako aj následné hopkanie na dúhovom pódiu s tŕňovou korunou, si môžete pozrieť tu:

Je očividné, že celá akcia bola dôkladne naplánovaná organizátormi, pretože zmienená bosorka zaiste nevybehla pred budovu, aby tam narýchlo zhľadávala nejaké tŕnie, alebo pokiaľ bola koruna len atrapou z plastu, aby ju hľadala behaním po miestnych supermarketoch. Išlo zjavne o cielenú a vopred pripravenú akciu otvorených aj skrytých satanistov, milovníkov nebinárnej tolerancie, pokrokovej kultúry a euro-zvrátenosti.

Viete si predstaviť, žeby sa na pôde Eurovízie podobným spôsobom zaobchádzalo so symbolmi, ktoré sú posvätné pre iné náboženstvá? Viete si predstaviť, ako na Eurovízii pobehujú nebinárni jedinci s Koránom za nejakých dehonestujúcich okolností? Spomínate si, ako na svoju „umeleckú činnosť“ s Koránom doplatila na Slovensku Sheila, ktorá teraz sedí vo väzení? Ako je možné, že jedným za tupenie a rúhanie tlieska pokroková umelecká a kultúrna obec slušnoľudí (aj kresťanských) a iní za to isté idú do väzenia?

https://christianitas.sk/preco-je-sheila-ktora-mocila-na-koran-extremistka-a-ti-co-vystavovali-kriz-ponoreny-do-mocu-su-umelci-alebo-dvojaky-meter-liberalnych-pokrytcov/

Alebo si predstavte podobné radovánky s hinduistickými, judaistickými, budhistickými alebo napríklad LGBTQ+ pseudonáboženskými symbolmi. Aj vtedy by išlo o podnetné a obzory rozširujúce umenie?

Pokiaľ však chce Slovensko obstáť v boji za pokrok a v boji za záchranu liberálnej demokracie, proti dezolátom a postsedliakom, nemôžeme takto uvažovať. Veď práve teraz nám ukazujú naši pokrokoví umelci, aké je dôležité podporovať podobné „umenie“ a „kultúru“ v RTVS, v divadlách a na verejnom priestranstve. No a ruku v ruke s nimi kráčajú pokrokoví kresťania, dokonca aj takí, ktorí sa radi skrývajú za hermafroditnú a nič nehovoriacu nálepku „umiernených konzervatívcov“.

Dúfame, že čoskoro zorganizujú nejakú úctyhodnú besedu, najlepšie s nejakými pokrokovými a predsudkami nezaťaženými duchovnými pastiermi, v ktorej nám opäť podrobne vysvetlia, aké nové huxleyovsko-morissonovské „brány vnímania“ sa pred nami otvárajú pri pohľade na nebinárneho rapera s tŕňovou korunou na hlave a satanistickou čarodejnicou.

BM

Zdroj: Eurovízia, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Najsvätejšie Srdce Ježišovo a modlitba svätého ruženca

Kardinál Burke v prejave na Kolégiu sv. Tomáša Akvinského: Revolúciu podporujú zvnútra Cirkvi aj tí, ktorí sú povolaní pásť stádo!

Harrison Butker – športovec a tradičný katolík – predniesol reč, ktorá šokovala spohanštenú Ameriku

Možný zázrak v Lurdoch? Takmer úplne slepej žene sa vrátil zrak