Prvý štát v USA konečne použil zdravý rozum: Zákaz drag queens v knižniciach pre malé deti -

Prvý štát v USA konečne použil zdravý rozum: Zákaz drag queens v knižniciach pre malé deti


25. mája 2023
  Krátke správy

Po tom, čo sme s hrôzou sledovali ako LGBT na celom svete indoktrinuje malé deti tak, že im v škôlkach alebo knižniciach čítajú knižky muži prezlečení za ženy, sa konečne objavil niekto so zdravým rozumom a takéto nemorálne aktivity zakázal. Stalo sa tak v americkej Montane a podobné zákony pripravujú aj ďalšie republikánske štáty.

Ilustračný obrázok, zdroj: pexels.com

Portál Christianitas.sk vás nedávno informoval, že z USA sa do progresívneho Švédska a neskôr aj do celej Európy rozšírila nechutná „móda“ – v knižniciach čítajú malým deťom rozprávky tzv. drag queens, teda muži prezlečení za ženy, väčšinou inej ako heterosexuálnej orientácie. Woke novinky dorazili aj do Českej republiky, kde sa už objavila prvá knižnica – v Brne –, ktorá to zaviedla a presviedča rodičov, že práve toto ich deti potrebujú.

Ale kým u nás sa tieto zvrátenosti ešte len rozbiehajú, v USA už prvý štát podobné aktivity zakázal. Ide konkrétne o štát Montana, kde zákon o zákaze čítania drag queens deťom podpísal republikánsky guvernér Greg Gianforte. Pri podpise uviedol, že „je mimoriadne nevhodné, aby boli malé deti, najmä predškoláci vystavení aktivitám so sexuálnym obsahom“. Podobné návrhy pripravujú aj štáty Florida a Tennessee.

Len pripomenieme, že zvrátenosť, ktorú nedávno zaviedla knižnica v Brne prebieha tak, že transsexuáli najprv deťom čítajú z knižky, potom sa spoločne hrajú a neskôr dôjde aj na spoločné „maznanie“. Posledný bod radšej podrobne opisovať nebudeme… Na celom podujatí sa však deťom vtĺka do hláv, že tieto úchylky sú normálne a treba ich „rešpektovať“.

Niet potom divu, že čoraz viac detí o sebe vyhlasuje, že sa cítia ako LGBT. V našom nedávnom článku sme vás informovali, že počet takto zmätených stredoškolákov v Amerike sa už zvýšil z 11 % na 26 % a momentálne už celá štvrtina generácie mladých ľudí o sebe vyhlasuje, že sú LGBT.

MM

Zdroj: Fox News, ilustračný obrázok, zdroj – pexels.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Trump obvinil Bidena a jeho progresívno-liberálnu kamarilu z prenasledovania katolíkov

Vatikán vo Francúzsku blokuje vysviacku piatich kňazov u Misionárov Božieho milosrdenstva. Dôvodom je tradičná liturgia

Potřeba víry a její zneužití

Hrob – kniha života