Prejav blasfemického liberálneho vodnatého kreténizmu počas svätej omše -

Prejav blasfemického liberálneho vodnatého kreténizmu počas svätej omše


22. februára 2024
  Krátke správy

Neveril som vlastným očiam, keď som videl, čo sa to deje v niektorých chrámoch katolíckej Cirkvi v Nemecku. Tamojší liberáli už evidentne stratili posledné zábrany a veriaci sa tak môžu stať v Nemecku počas slávenia Novus ordo missae svedkami ozajstného blasfemického liberálneho vodnatého kreténizmu v tých najlepších švejkovských tradíciách.

Zdroj: snímka obrazovky/youtube.com

Zaskočený som samozrejme nebol len ja, ale aj Taylor Marshall a Poliaci na pch24.pl, ktorí rovnako uvedené video okomentovali. Počas podávania svätého prijímania, ktoré mimochodom podávala liberálna aktivistka zásadne do ručičky, do taktu pri tom hrala cirkusová kapela tzv. „Kačací tanec“.

Udalosť sa stala v kostole Krista Kráľa v diecéze Passau a liberálni katolíci vnímali túto svätú omšu ako „veselú karnevalovú svätú omšu“. Počas rozdávania svätého prijímania spustili veselí muzikanti kačací tanec, deti tancovali a „klaunica“ sa posadnuto vrtela pri oltárnom stole.

Samozrejme nešlo o náhodu, celá akcia bola starostlivo naplánovaná a pripravená – nadväzovala na tradíciu karnevalového združenia v Ruhstorfe, kde toto združenie existuje už od 60. rokov 20. storočia. V Ruhstorfe si však členovia karnevalového združenia nikdy nedovolili takúto idiotskú akciu v chráme, ako tento rok.

Urážky Ježiša Krista a čudná formácia pre deti – to je výsledok tejto omše. Deti sa namiesto eucharistickej zbožnosti učia robiť zo svätej omše cirkus.

Je zaujímavé, že s podobnými tupými aktivitami sa nestretnete ani v židovských synagógach, či u pravoslávnych. Ale v niektorých katolíckych kostoloch, kde je pretlak liberálov a modernistov, ako vidno, áno.

BK

Zdroj: pch24.pl, titulný ilustračný obrázok, zdroj – snímka obrazovky/youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Švajčiarsky biskup Bonnemain čelí kritike za to, že sa zúčastnil pohrebu biskupa Huondera, organizovaného Kňazským bratstvom svätého Pia X.

Narodenie a raný život Panny Márie

Oslava a úcta k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu v Cirkvi (Trinásta časť)

Komisia biskupov EÚ (COMECE) pokračuje vo svojej propagandistickej jazde: Vydala novú brožúrku o pozitívach EÚ a jej rozširovaní