Odštartoval už extrémistický Denník N kampaň o „novej jesennej vlne Covidu-19“? Mohla by to byť poistka pre prípad zlých výsledkov volieb? -

Odštartoval už extrémistický Denník N kampaň o „novej jesennej vlne Covidu-19“? Mohla by to byť poistka pre prípad zlých výsledkov volieb?


14. septembra 2023
  Krátke správy

Deň pred definitívnym zrušením mimoriadneho stavu, ktorý bol na Slovensku zavedený v súvislosti s koronavírusom spôsobujúcim respiračné ochorenie Covid-19, spustil ultraliberálny a kresťanov urážajúci Denník N kampaň, ktorá má zrejme navodiť obavy z novej vlny koronavírusu:

https://dennikn.sk/3567977/ktory-je-aktualny-variant-covidu-musim-ostat-v-karantene-ak-som-pozitivna-bude-nova-vakcina-a-ake-lieky-mam-na-covid-uzivat-otazky-a-odpovede-o-covide/?ref=tit1

Známa lekárska figúra, zaangažovaná počas pandemickej hystérie na šikanovaní slovenských občanov – Peter Sabaka, v článku Veroniky Folentovej a Tomáša Vasilka s názvom Ktorý je aktuálny variant covidu? Musím ostať v karanténe, ak som pozitívna? Bude nová vakcína a aké lieky mám na covid užívať? (otázky a odpovede), dokonca oznamuje, že nový variant je ešte „o niečo infekčnejší a dokáže infikovať aj ľudí, ktorí prekonali infekciu predošlými subvariantmi“ a dodáva, že je „pred nami ďalšia epidemická vlna“.

Ilustračný obrázok, zdroj: flickr.com

Vzhľadom na to, že článok sa ocitol na titulke, aby bol neprehliadnuteľný, ako aj vzhľadom na články podobného druhu v českých a nemeckých médiách, môžeme začať uvažovať o tom, čo na nás chystajú naši globalistickí vládcovia a ich slovenské služobníctvo.

Ide o prípadnú poistku, ak by voľby (nielen na Slovensku) nedopadli dobre a bolo by treba s pomocou štátnych orgánov zase „zachraňovať“ ľudí uzatváraním do „bublín“, povinným testovaním, testovacími preukazmi, rúškami, či dokonca uzatváraním hraníc medzi okresmi a ich strážením pomocou polície – tej polície, ktorá momentálne zázračne stratila svoje uzatváracie schopnosti a nedokáže strážiť hranice pred migrantmi?

Pokiaľ by bol vyhlásený výnimočný stav, určite by to mohlo pomôcť odbornej čaputovláde v naťahovaní a odkladaní termínu inštalácie novej vlády. Nehovoriac už o novej vlne mediálnej psychózy, ktorá pomôže odviesť pozornosť od nepríjemného bankrotu vojenských ambícií EÚ na Ukrajine, zdražovania energií a nelegálnej migrácie.

Článok sa začína klasickým alarmistickým naratívom: „Vo svete, ale aj na Slovensku stúpa počet ľudí s Covidom-19. V nemocniciach je stále viac nakazených, momentálne 82 pacientov. Po roku tak začína ďalšia vlna covidu, vo svete sa šíri už aj nový variant.“

Denník N prezentuje ako fakt aj to, že na Slovensku bude „jesenná vlna“, pretože „aj na Slovensku stúpa počet infikovaných Covidom-19“.

Peter Sabaka predpokladá, že jesenná vlna bude rozsahom zrejme rovnaká, ako tá počas minulého roka. Podľa neho uvidíme rýchly vzostup nových ochorení.

Dúfajme len, že neuvidíme aj repete trojročného šialenstva, ktoré tu dominovalo počas vlády nezabudnuteľného dua Igor a Edo. Pokiaľ by sa chceli o niečo podobné do slniečkova opálení predstavitelia svetlých zajtrajškov pokúsiť, zrejme by narazili na značný odpor dezolátnej časti verejnosti, čo by viedlo k ešte väčšej eskalácii napätia.

Na druhej strane: pokiaľ by bol odpor dostatočne veľký, mohol by vyriešiť najvypuklejšie problémy s neomarxistickou tyraniou definitívne. Pokiaľ by bol malý, znamenalo by to potvrdenie toho, že je zbytočné podsúvať suverenitu a autonómnosť osoby a národa niekomu, kto o ne nemá záujem, či vo svojej degenerácii ani nechápe, čo to vlastne znamená.

BM

Zdroj: Denník N, titulný ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Otec Kramara vyzýva kvôli Viganovi, aby všetci katolíci „priznali farbu“ či sú katolíkmi alebo nie. Myslí skutočne všetkých? A čo si pod „katolíkom“ vlastne predstavuje?

Britský hudobný skladateľ iniciuje petíciu laikov za zachovanie tradičnej latinskej sv. omše

Nigerijskí biskupi varujú pred dohodou s EÚ, lebo umožní presadiť LGBTQ agendu a potraty

Biskup Schneider v rozhovore o svojej novej knihe s názvom Uteč pred herézou: V Cirkvi dnes vládne modernizmus odsúdený pápežom Piom X.