Nemecká polícia vykonala raziu u dôchodcov a ich dcéry s Downovým syndrómom! Dôvod? Satirické meme na vicekancelára, ktoré ho označuje za idiota -

Nemecká polícia vykonala raziu u dôchodcov a ich dcéry s Downovým syndrómom! Dôvod? Satirické meme na vicekancelára, ktoré ho označuje za idiota


20. novembra 2024
  Krátke správy

Tykadlá nemeckej polície sú od doby pandemického cvičenia vyladené a nabrúsené s pravou germánskou dôkladnosťou na dôsledné vychytávanie rôznych protidemokratických, protištátnych, protieurópskych a nenávistno-dezinformačných živlov, ktoré sa rafinovane skrývajú v európskom hrejivom kožuchu, aby tam škodili, rozvracali, konšpirovali a sabotovali budovateľské úsilie EÚ a nahrávali nepriateľovi.

Ilustračný obrázok zdroj: Free Malaysia Today

Jedného takého záškodníka, 64-ročného dôchodcu Stefana Niehoffa z bavorského mesta Burgpreppach, si polícia podala 12. novembra. Podľa nemeckého portálu NIUS policajné komando vtrhlo do jeho domu o 6 hodine ráno, zrejme aby zastihlo celú rodinu pekne rozospatú a vystrašenú, ako to rada robí ideopolícia aj v iných štátoch EÚ.

https://www.nius.de/politik/news/hausdurchsuchung-wegen-retweet/180517b3-9bb1-4dc0-9139-ce76f49b760c

Príčinou zásahu bol podvratný skutok dôchodcu Niehoffa, ktorý v júni 2024 retweetoval meme na sieti X. Na meme je vidieť nemecký spolkový minister hospodárstva a vicekancelár Robert Habeck z progresívnej Strany zelených. Pod ním je paródia na reklamu firmy Schwarzkopf, ktorá vyrába kozmetiku a vďaka slovnej hračke sa z mena majiteľa značky – Schwarzkopf, stal „schwachkopf“, čiže „idiot“, alebo „imbecil“ či „blázon“. Celá pointa potom znie: Schwarzkopf ProfessionalSchwachkopf Professional, čiže – Profesionálny idiot.

Zdieľanie (nie vytvorenie!) tohto meme stačilo na to, aby polícia vtrhla ráno neohlásene do domu, vytiahla záškodníka Niehoffa z postele, dôkladne ho vypočúvala, prehrabávala sa v dome a zhabala dôchodcom ich laptop. 33-ročná dcéra, ktorá s nimi žije a je postihnutá Downovým syndrómom sa podľa portálu NIUS nevedela spamätať ešte niekoľko hodín z rozrušenia, ktoré u nej vzniklo sledovaním práce usilovných včeličiek z ideopolície.

Celú situáciu okolo záškodníckej činnosti zmieneného dôchodcu vyhodnotil okresný súd v Bambergu ako „podnecovanie k nenávisti“ a vydal súdny príkaz, ktorý polícia odovzdala Niehoffovi a v ktorom sa nariaďovalo, aby polícia „bez predchádzajúceho vypočutia“ (ecce, plánovaný moment prekvapenia pre záškodníka) prehľadala všetky miestnosti, mobilné telefóny, internetové zariadenia, digitálne pamäťové médiá a aby všetko podozrivé čo nájde, skonfiškovala.

Niehoffov tablet si odniesli policajti na kriminálku vo (znie to neuveriteľne, ale je to tak) Schweinfurte, čiže v „Svinskom brode“.

Pre portál NIUS dôchodca uviedol, že sa musí „neveriacky nahlas smiať“, keď rozpráva o incidente: „Nevedel som, čo sa deje. Myslel som naozaj, že som v zlom filme. Moja dcéra bola úplne zničená. Niečo také sa nedeje každý deň.

No, uvidíme. Ak dôchodca ešte trochu požije, možno sa dožije.

Nakoniec smutne skonštatoval: „Mám 64 rokov. Nikdy by som si nepomyslel, že to dôjde až sem. Pripomína to určite NDR.“

Pre mladšie narodených: NDR je skratka komunistického východného Nemecka – Nemeckej demokratickej republiky.

Dôchodca sa však nakoniec dobrácky zastal policajtov, že si len „robia svoju prácu“.

V obvinení voči dôchodcovi sa píše:

V čase, ktorý v súčasnosti nie je možné špecifikovať, v dňoch alebo týždňoch pred 20. júnom 2024, obvinený zverejnil obrazový súbor s použitím svojho účtu, na ktorom bol portrét spolkového ministra hospodárstva Roberta Habecka so slovami: Profesionálny idiot, čo ukazuje na očiernenie Roberta Habecka vo všeobecnosti a na sťaženie jeho práce ako člena spolkovej vlády.“

A jazda sladkou demokraciou pokračuje:

Prokurátor potvrdzuje verejný záujem na trestnom stíhaní. Skutok sa trestá ako urážka namierená proti ľuďom v politickom živote v zmysle § 185 188 ods. 1 194 Trestného zákona.“

Ako potvrdila polícia portálu NIUS, celá akcia prebehla v rámci „boja proti internetovej kriminalite“.

Čitateľov by možno ešte mohlo zaujímať, že manželka pána ministra má malebné meno Andrea Paluchová a je spisovateľkou, podobne ako pôvodne aj jej manžel. (Pozor však, manžel nie je spisovateľkou, ale spisovateľom! Gender!!!) Na jej konte sa nachádza aj kniha pre deti o nemeckej liberálno-demokratickej politike a parlamente s názvom Tu robíme politiku! (Hier wird politik gemacht!):

https://www.megaknihy.sk/historia/4829189-hier-wird-politik-gemacht-das-reichstagsgebaude.html

Tak veľa šťastia s tou politikou!

No nebol ten stredovek hrozný: počas fašiangových karnevalov tam bujarí občania parodovali biskupov, kráľov a dokonca pápeža v rôznych zosmiešňujúcich a nenávistných maskách. Ešteže máme osvietenú a pokrokovú políciu, ktorá bdie, aby sa podobné hrôzy už neopakovali.

BM

Zdroj: NIUS, LifeSiteNews, titulný ilustračný obrázok zdroj – Free Malaysia Today


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Neutralita Slovenska by sa mohla dezolátom páčiť, pretože nikto z nich veľmi nechce umierať za Izrael a USA. Lenže z pasce už myši zrejme neutečú

Na severe Iraku bolo tento týždeň na svojom prvom svätom prijímaní okolo 450 detí

Fanatický nepriateľ tradičnej omše, teológ Andrea Grillo zaútočil neuveriteľným spôsobom na úctu k mladému adeptovi svätorečenia Carlovi Acutisovi

„James the Less“ – komediálny katolícky miniseriál, ktorý je na platforme YouTube už vcelku populárny