WHO: Nehorázne výdavky, ako aj uprednostňovanie potratov pred skutočnou medicínskou pomocou -

WHO: Nehorázne výdavky, ako aj uprednostňovanie potratov pred skutočnou medicínskou pomocou


13. septembra 2023
  Krátke správy

Posledný zverejnený rozpočet WHO – Svetovej zdravotníckej organizácie ukazuje, že až 11 % finančných prostriedkov organizácia používa na podporu potratov. Jedným z hlavných finančníkov WHO je americký miliardár Warren Buffett.

Ilustračný obrázok, zdroj: wikimedia commons

Je nehorázne, že WHO sa namiesto prevencie chorôb a podporu liečby v rôznych oblastiach sveta zameriava na rozsiahle šírenie potratov a chemickú antikoncepciu v podobe šírenia potratových tabletiek mifepriston a misoprostol. WHO predstavila svoje memorandum pre sexuálne a reprodukčné práva, pričom možno pokojne povedať, že WHO je zdrojom systematického vysmievania sa z európskych organizácií za život a rodinu.

Mobilizácia politickej vôle v oblasti zdravia a sexuálnych a tzv. reprodukčných práv presadzovaná WHO kladie osobitný dôraz na „univerzálny prístup k sexuálnemu a reprodukčnému zdraviu či reprodukčným právam“. WHO sa aktivizuje najmä v krajinách s nízkymi a strednými príjmami. Inými slovami – synovia a dcéry rodičov, žijúcich v chudobných a polochudobných krajinách sú obeťou eugenických a maltuziánskych projektov WHO, ktorá namiesto prevencie a boja proti skutočným chorobám, ktoré kvária chudobné a rozvojové krajiny, v skutočnosti považuje tehotenstvo za chorobu a aby sa zabránilo šíreniu tejto „choroby“, WHO podporuje „liečbu a vakcíny“ postavené na chirurgických potratoch a potratových tabletkách.

Predstavitelia WHO dokonca požadujú, „aby sa odstránili vekové obmedzenia tehotenstva, povinné čakacie lehoty pri potratoch, výhrady svedomia a v poslednej dobe chcú kriminalizovať aj všetky protesty voči potratovej politike, pretože tieto prekážky majú negatívny vplyv na výkon ľudských práv“. Dekriminalizácia potratov a ich liberalizácia bez obmedzenia, limity a trest pre odmietačov potratového šialenstva sú nosnými piliermi tejto amorálnej agendy, v ktorej sa angažuje aj George Soros či Bill Clinton a vyššie spomenutý miliardár Buffet.

Buffet, Clinton a Soros už majú svoje miesto po smrti, rozhodli sa preň sami. Na tomto pozemskom svete neexistujú zákonné páky, ktoré by im znemožňovali míňať svoje peniaze na amorálne ciele, ktoré si vybrali. Je však vrcholne trápne, ako globalisti chránia tulene a ľadovce, aby na druhej strane viedli genocídu voči tomu najbezbrannejšiemu tvoru na svete – nevinnému dieťaťu v lone matky.

BK

Zdroj: Busola Quotidiana, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Po honbe na „extrémistov“ v nemeckej cirkvi prichádza podobný pohon aj v rakúskej cirkvi: Musíme zachrániť liberálnu demokraciu!

Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury

Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec!

Křesťanství v pojetí Ortegy y Gasseta, II. část