Liberálni pseudokatolícki environmentalisti v Nemecku podporujú potraty -

Liberálni pseudokatolícki environmentalisti v Nemecku podporujú potraty


22. septembra 2023
  Krátke správy

Približne pred 7 dňami sa uskutočnil v nemeckom Berlíne a v Kolíne nad Rýnom Pochod za život. Mladí a angažovaní liberálni pseudokatolícki environmentalisti z Bund der Deutschen Katholischen Jugend (Združenie nemeckej katolíckej mládeže, ďalej len BDKJ) sa ostro postavili voči tejto akcii a vyzývali na bojkot Pochodu za život. Pritom spomenutí pseudokatolícki mládežníci sú bohato financovaní zo zdrojov nemeckej katolíckej cirkvi.

Ilustračný obrázok – záber z I. ročníka Národného pochodu za život, 22. septembra 2013 v Košiciach
zdroj: wikimedia commons

Drzosť mladých nemeckých liberálnych pseudokatolíckych environmentalistov je priam ohromujúca. Brať dotácie od nemeckej katolíckej cirkvi a následne vykrikovať, že je neprijateľné, aby kresťania vyšli do ulíc za záchranu života nenarodených detí len preto, lebo ochranu životov nenarodených detí začínajú presadzovať vo svojej agende aj pravicové a antiamerické politické zoskupenia v Nemecku – tak na to treba naozaj silný žalúdok.

Mladí liberálni pseudokatolícki environmentalisti perfídnym spôsobom obviňujú všetkých, ktorí odmietajú zabíjať deti v maternici a označujú ich za „fundamentalistov a fašistov“. Tých, ktorí sa nestotožňujú s ich liberálnymi predstavami o potratoch, obviňujú z mizogýnnych postojov, pretože žena má podľa ich slov právo na potrat a kto jej ho upiera, v skutočnosti ženy nenávidí. Mládežníci z BDKJ sa netaja svojím prepojením s nemeckými Zelenými, ktorí bojujú za práva zvierat a chcú oslobodiť z otroctva všetkých zvieracích bratov a sestry.

V rakúskej spolkovej krajine Voralbersko tento týždeň vystúpila z katolíckej Cirkvi Sandra Schochová, nadšená ochrankyňa práv zvierat a zástupkyňa primátora Bregenzu, pretože Cirkev podporuje právo na život a odmieta umelé prerušenie tehotenstva.

Sandre Schochovej sa nepáči, že voralberský biskup Benno Elbs je proti zabíjaniu nenarodených detí a odmieta interrupcie, pričom sa sústreďuje v prvom rade na zákaz interrupcií v štátnych rakúskych nemocničných zariadeniach. Sandra Schochová uviedla, že sa vzdala nádeje na to, že katolícka Cirkev bude niekedy chápať ženy, ich práva a životné postoje…

Držím Sandre Schochovej palce, nech je šťastná tam, kde sa cíti príjemne a dobre. Dúfam, že sa k nej pripoja aj ďalší, podobne zmýšľajúci liberálni jedinci, frustrovaní z diania v Cirkvi. Rovnako im držím palce pri založení vlastného, deistického duchovného spoločenstva, v ktorom bude ich pápežka a hierarchovia slobodne uctievať akúkoľvek transgenderovú „interrupčnú“ entitu podľa vlastného uváženia, najlepšie v nápaditých a moderných leopardích či zebrích ornátoch, tak ako zvierací kráľ či posol Tarzan…

Naša nadácia vždy podporovala, podporuje a bude podporovať ochranu života nenarodených detí a členovia nadácie sa pravidelne zúčastňujú všetkých Pochodov za život na Slovensku.

BK

Zdroj: Kathnet, titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Začína nám LGBT akcia – konferencia Iniciatívy Inakosť, záštitu nad ktorou prevzalo Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku

Trump obvinil Bidena a jeho progresívno-liberálnu kamarilu z prenasledovania katolíkov

Vatikán vo Francúzsku blokuje vysviacku piatich kňazov u Misionárov Božieho milosrdenstva. Dôvodom je tradičná liturgia

Potřeba víry a její zneužití