Kedy sa konečne skončí hrôzostrašný biznis náhradného materstva? -

Kedy sa konečne skončí hrôzostrašný biznis náhradného materstva?


18. mája 2023
  Krátke správy

Kauza s novorodencami na Ukrajine je len malou ukážkou toho, ako sa z „pestovania detí“ v skúmavkách a ich „dopestovania“ v materniciach náhradných matiek stal neuveriteľne hrôzostrašný – a tiež zárobkový – biznis. Teraz si niekoľko desiatok odborníkov povedalo, že stačilo. Toto sa musí skončiť.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Portál Christianitas.sk vás pred časom informoval, ako sa kvôli vojne biznis s náhradným materstvom presunul z Ukrajiny do Českej republiky, kde si ich kupovali aj homosexuálne páry a že zástupcovia organizácie Them Before Us napísali list českému ministrovi Rakušanovi s naliehavou výzvou – aby využil svoj vplyv v prospech práva detí na matku a otca.

Organizácii momentálne šéfuje Katy Faustová, ktorú ako dieťa vychovával lesbický pár a list napísala na základe vlastných skúseností s tým, že zastupuje právo detí na matku a otca. „Každé dieťa bez výnimky má otca a matku. Sú to len títo dvaja dospelí, ktorí im dávajú biologickú identitu a pomáhajú im odpovedať na otázku: Kto som?“ upozornila Faustová a dodala, že žiadne dieťa nechce dve mamy alebo dvoch otcov.

Organizácia Them Before Us momentálne zverejnila aj ďalšiu svoju aktivitu: veľkú petíciu, ktorú podpísalo sto odborníkov zo 75 krajín sveta a v nej požadujú úplné zrušenie a zákaz náhradného materstva s tým, že uráža ľudskú dôstojnosť a okrem toho z detí a žien robí „obchodovateľný tovar“. Odborníci sa stretli v Maroku, pretože v tejto krajine je náhradné materstvo – na rozdiel od progresívnej Európy – úplne zakázané.

Katy Faustová upozornila aj na hrôzostrašný príbeh o istej nemenovanej homosexuálnej celebrite a jej partnerovi, ktorí si dali v skúmavke umelo vypestovať detské embryá, pridelili im čiarový kód a teraz niektoré z nich budú implantované do materníc náhradných matiek. Potom si homosexuálny pár zrejme vyberie tie z nich, ktoré budú najkrajšie alebo najtalentovanejšie. Lebo ak by sa náhodou deti narodili choré, tak by si ich ani nemuseli prevziať. Tak ako sa to stalo na Ukrajine. A choré bábätká zo skúmavky „vypestované“ pôvodne pre bohatých Západoeurópanov ostali nakoniec v detských domovoch.

MM

Zdroj: thembeforeus.com, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Po honbe na „extrémistov“ v nemeckej cirkvi prichádza podobný pohon aj v rakúskej cirkvi: Musíme zachrániť liberálnu demokraciu!

Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury

Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec!

Křesťanství v pojetí Ortegy y Gasseta, II. část