Firme Adidas sa podaril „majstrovský“ kúsok v oblasti LGBT: Ženské plavky dali predvádzať mužom -

Firme Adidas sa podaril „majstrovský“ kúsok v oblasti LGBT: Ženské plavky dali predvádzať mužom


22. mája 2023
  Krátke správy

Svetoznáma značka Adidas sa pridala k tým, ktoré fandia woke agende a pekne moderne predstavila novú kolekciu s príznačným názvom Pride 2023. Načo veľa slov, o čo ide, to vám povieme krátko a jasne: ženské šaty pre mužov. A keďže to sme tu už niekoľkokrát mali, Adidas zašiel ešte ďalej a predstavil – ženské plavky na mužoch!

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Bez ohľadu na to, ako bizarne a podľa mnohých kritikov aj naozaj nechutne vyzerá muž oblečený v ženských plavkách, podľa Adidasu je ich nová kolekcia Pride 2023 „oslavou sebavyjadrenia, predstavivosti a neochvejnej viery, že láska spája,“ to všetko, samozrejme s cieľom „posilniť a podporiť komunitu LGBTQIA+“.

Okrem mužov v ženských plavkách ešte firma predstavila ako vhodné na nosenie pre pánov iné modely, napríklad dámske šaty, tričká, šortky a futbalové dresy s nápisom „Láska víťazí“.

Pôvodne sme plánovali, že vás „potešíme“ fotografiami tohto nového šialenstva, ale nakoniec sme sa rozhodli: Načo si kaziť chuť k obedu? Aj tak je nám už poväčšine zle od žalúdka, keď vidíme podobné absurdné veci a kto chce, fotografie tejto kampane si ľahko na internete nájde.

A zaiste ste už pochopili, že vás tak poctivo informujeme o tom, ktorá značka je, ako sa dnes hovorí – inkluzívna – len preto, aby ste si ju spolu s nami zaradili na svoj osobný „black list“. Lebo čím viac nás bude tých, ktorí budú ochotní podobné hlúposti a firmy za nimi ignorovať, tým väčší tlak na tieto spoločnosti sa vyvinie.

To sa stalo nedávno aj v prípade „transgenderového“ piva. Keď v USA propagoval v reklame pivo Bud Light muž, tváriaci sa ako žena a vyzdobený ako žena, ľudia toto pivo jednoducho prestali kupovať a „inkluzívna“ spoločnosť prišla o mastnú sumu peňazí. Myslite na to, keď budete najbližšie potrebovať nové tenisky alebo športové oblečenie…

MM

Zdroj: adidas.com, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť

Nový dokument o pápežskom úrade: I. vatikánsky koncil sa má nanovo interpretovať, dogmy nanovo vyložiť, funkcie pápeža prehodnotiť. Čo nás ešte čaká?

Brazília: V parlamente bol predložený návrh zákona, ktorý prirovnáva interrupciu k vražde

Protestanti radi opisujú Luthera ako žiaka sv. Augustína. Luther však v skutočnosti sv. Augustínom pohŕdal