Americký obchodný reťazec to nepochopil: Prečo ich zákazníci hádžu „dúhové výrobky“ o zem? -

Americký obchodný reťazec to nepochopil: Prečo ich zákazníci hádžu „dúhové výrobky“ o zem?


26. mája 2023
  Krátke správy

Ďalšia vzbura zo strany nahnevaných zákazníkov! Po škandále s transgenderovým pivom, transkozmetikou či transšportovým oblečením musela ďalšia veľká firma v USA pristúpiť k tomu, že výrobky z „dúhovej kolekcie“ sťahuje z predaja. Zákazníci ich totiž hádzali o zem.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Sieť obchodných reťazcov Target má v Amerike vážny problémy. Nahnevaní zákazníci ich donútili vyhádzať z predajní niektoré výrobky z „Pride kolekcie“ ako napríklad tričká, hrnčeky, kalendáre či dokonca oblečenie pre novorodencov s nápismi propagujúcimi LGBT.

Po konfrontačnom správaní voči zamestnancom sme niektoré výrobky stiahli z predaja, iné presunuli do skladu. Zákazníci tovar hádzali napríklad na podlahu,“ potvrdila stiahnutie tovaru z ponuky aj hovorkyňa značky Kayla Castanedová.

Ako prvý o kauze informoval The Guardian s tým, že maloobchodný reťazec ponúkal napríklad aj knihy s LGBT tematikou pre deti vo veku od 2 do 8 rokov, či detské LGBT plavky.

Spoločnosť Target robí oveľa horšie veci než to, čo urobila značka Bud Light,“ uviedol americký komentátor Matt Walsh v narážke na kauzu s pivom, ktoré propagoval transgender a zákazníci ho odmietli kupovať.

Za zmienku stojí aj to, že okrem dúhovej kolekcie reťazec ponúkal aj výrobky s rýdzo satanskou tematikou, ako napríklad s obrázkami pentagramov, rohatých lebiek a podobne.

MM

Zdroj: Fox News, idnes.cz, The Guardian, ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť

Nový dokument o pápežskom úrade: I. vatikánsky koncil sa má nanovo interpretovať, dogmy nanovo vyložiť, funkcie pápeža prehodnotiť. Čo nás ešte čaká?

Brazília: V parlamente bol predložený návrh zákona, ktorý prirovnáva interrupciu k vražde

Protestanti radi opisujú Luthera ako žiaka sv. Augustína. Luther však v skutočnosti sv. Augustínom pohŕdal